Marcelina Zawadzka będzie w szoku po tym, co powiedziała Ida Nowakowska! Przyjaciółki czy rywalki?

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska

Ida Nowakowska niedawno w samych superlatywach wypowiedziała się na temat jednej z gwiazd Telewizji Polskiej. Przyznała m.in., że trudno oderwać od niej wzrok. Kogo tak komplementowała? 

Ida Nowakowska, od momentu w którym pojawiła się w jury programu Dance, dance, dance powoli wyrasta na gwiazdę TVP. Była tancerka w ostatnim czasie nie tylko dołączyła do obsady Pytania na śniadanie, ale także relacjonowała kulisy festiwalu w Opolu, a teraz typowana jest jako następczyni Barbary Kurdej-Szatan w roli prowadzącej The Voice Kids. 

Oprócz niej, szansę poprowadzenia muzycznego show, mają mieć także Marta Manowska (The Voice Senior), a także Marcelina Zawadzka (The Voice of Poland). To właśnie pod adresem tej ostatniej Nowakowska niedawno nie szczędziła komplementów.

W rozmowie z dziennikarzem Faktu przyznała, że chociaż uważa siebie za fajną, sądzi, że Zawadzka jest od niej ładniejsza:

Marcelina Zawadzka jest dla mnie najpiękniejszą kobietą na kuli ziemskiej. Zdaję sobie sprawę, że jestem fajna, ale Marcelinie nigdy nie dorównam. Ona ma takie piękne kształty, a jej ciało jest perfekcyjne, że trudno oderwać wzrok. No i te nogi do nieba, są zjawiskowe – podkreślała Nowakowska w rozmowie z tabloidem.

Też uważacie, że Marcelina Zawadzka jest seksowna? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie w ten sposób znać, co myślicie.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o nowej prowadzącej „The Voice”! Jej słowa cytują dziś wszyscy! Co na to Ida Nowakowska?

Zobacz: Poruszające zdjęcie Idy Nowakowskiej na grobie ojca podbija sieć: „Z tatą w sercu przez całe życie”

Zobacz: Dance Dance Dance: Sroga Ida Nowakowska wreszcie sama pokazała jak tańczy! Występ i komentarz Ewy Chodakowskiej tylko u nas [WIDEO]


Marcelina Zawadzka pokazała swoje mieszkanie,

Marcelina Zawadzka pokazała swoje mieszkanie,

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz razem nad polskim morzem

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz razem nad polskim morzem

Marcelina Zawadzka – Wielka Gala Gwiazd 2019

Marcelina Zawadzka – Wielka Gala Gwiazd 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×