Ida Nowakowska karmi piersią w miejscu publicznym. Podzieliła się intymnym kadrem przepełnionym miłością

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w sobotę wybrała się na spacer z mężem i synem, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała bardzo intymny kadr zrobiony w czasie karmienia chłopca. Zobaczcie.

Ida Nowakowska od dawna marzyła o tym, by zostać mamą. Te plany udało się jej spełnić 7 maja. Właśnie wtedy przyszedł na świat jej długo wyczekiwany synek. Szczęśliwe wieści przekazał jeden z tabloidów, jakiś czas później potwierdziła je sama zainteresowana. Od tego momentu nie ukrywa, że jej rodzina się powiększyła.

Nowakowska pokazała m.in. urocze zdjęcie synka i jego ojca, Jacka Herndona. Zabrała też głos w sprawie porodu. Ujawniła, że zupełnie przez przypadek rodziła w pełnym makijażu. Tuż po tym, jak skończyła prowadzić ostatni przed przerwą odcinek Pytania na śniadaniechwyciły ją skurcze:

Mam rzęsy z „Pytania na śniadanie”, ponieważ po „Pytaniu” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak było. Ale się wszystko dobrze skończyło – zdradziła fanom.

Chociaż Ida Nowakowska niedawno urodziła, w sobotę pojawiła się na żywo w telewizji podczas finału trzeciej edycji Dance Dance Dancektórej była jurorką. Przed kamerami świetnie się prezentowała. Miała na sobie różową marynarkę ozdobioną pięknymi guzikami. Dobrała do niej szerokie spodnie. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Ida Nowakowska karmi piersią w miejscu publicznym. Pokazała zdjęcie

Gwiazda Pytania na śniadanie spędza niemal każdą chwilę z dzieckiem. W sobotę skorzystała z pięknej pogody i razem z chłopcem oraz jego ojcem wybrali się na spacer do parku. W pewnym momencie zrobili sobie przerwę i usiedli na ławce.

Ida Nowakowska wykorzystała okazję i nakarmiła synka piersią. Kadrem z intymnej chwili podzieliła się na Instastory. Dołączyła do niego krótki opis:

Sobotni spacer. A raczej przystanek na spacerze #familyislove

Ida Nowakowska zdradziła, że karmi piersią

Ida Nowakowska zdradziła, że karmi piersią

Nowakowska nie jest jedyną gwiazdą, która pochwaliła się tym, iż karmi piersią. Na taki krok zdecydowały się także m.in. Lara Gessler, Aleksandra Żebrowska oraz Anna Lewandowska (więcej tutaj).


Ida Nowakowska zdradziła, że karmi piersią

Ida Nowakowska zdradziła, że karmi piersią

Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Komentarze