Szukaj

Przyjaciele z „Pnś” gratulują Idzie Nowakowskiej. Tomasz Wolny cały czas przeżywa to, co się stało na wizji

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska zaskoczyła wczoraj wszystkich nowiną o ciąży. To już 6 miesiąc. Gwiazda przyjęła mnóstwo gratulacji od fanów. To jednak Tomasz Wolny najbardziej przeżył to, co działo się w programie na żywo. 

Ida Nowakowska przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie. Swoją przygodę z telewizją zaczynała od udziału w popularnym tanecznym talent show. Teraz jest jedną z największych gwiazd stacji TVP. Świetnie sprawdza się w roli prowadzącej najpopularniejsze programy i wydarzenia organizowane przez Telewizję Polską. Widzom dała się poznać, jako gospodyni programu Pytanie na śniadanie. W śniadaniówce radzi sobie doskonale.

Gwiazda oprócz wielkiej kariery ma także bardzo udane życie osobiste. Od kilku lat jest związana z Amerykaninem Jackiem Herndonem. W 2015 roku zakochani powiedzieli sakramentalne tak.

Kilka miesięcy temu mąż gwiazdy przeprowadził się na stałe do Warszawy. Do tej pory zakochani cały czas żyli na walizkach i dzieli swój czas pomiędzy Polskę, a Stany Zjednoczone. Od niedawna cieszą się swoją obecnością na co dzień, co zaowocowało wspaniałą nowiną. Prowadząca Pytanie na śniadanie wczoraj ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Droga do macierzyństwa nie była łatwa.

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – mówiła w Urodzie życia.

Przyjaciele gratulują Idzie Nowakowskiej

Ida Nowakowska pochwaliła się ciążą we wczorajszym wydaniu Pytania na śniadanie. Gwiazda nieoczekiwanie poinformowała, że jest w 6 miesiącu ciąży. Tym wszystkim bardzo zaskoczyła widzów zgromadzonych przed telewizorami, a sama nie ukrywała swojego wzruszenia. Gdy mówiła o dziecku, w jej oczach pojawiły się łzy, a Tomasz Wolny szybko pospieszył z chusteczkami.

Później na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym razem za mężem po raz drugi oficjalnie ogłosiła swoją ciążę. Oraz podziękowała wszystkim za napływające od samego rana życzenia.

Pod postem nie zabrakło oczywiście tysięcy gratulacji, jednak to przyjaciele z Pytania na śniadanie najbardziej wzruszyli się tą nowiną. Pod zdjęciem Idy i jej męża zamieszczali piękne słowa.

  • Wciąż mi serducho kołacze z radości. Takich emocji jeszcze na wizji nie przeżywałem. Mamo, Tato… gratulacje tej! #ChwałaPanu – napisał Tomasz Wolny.
  • Ida gratulacje jeszcze raz ogromne – napisała Kasia Cichopek.
  • Iduś, jeszcze raz gratuluję!!! Piękny błogosławiony czas przed Wami – gratulowała Marcelina Zawadzka.

Widać, że współprowadzący Tomasz Wolny bardzo przeżył nowinę, którą ogłosiła Ida, gdy razem prowadzili program. Nie pozostaje nic innego, jak kolejny raz pogratulować przyszłym rodzicom.


Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×