Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Z ostatniej chwili! You Can Dance: Znamy cały skład jury. Zabraknie w nim Kingi Rusin

Michał Piróg nie będzie w jury programu You Can Dance


Jury You Can Dance – wiosna 2016

Wiosną na ekrany telewizorów powróci jeden z ulubionych i cieszących się największą popularnością programów – You Can Dance!

Po ośmiu, emocjonujących edycjach przyszła pora na kolejne taneczne talenty, które będą nas wzruszać i rozbawiać. Od listopada trwają castingi w największych polskich miastach, podczas których ekipa TVN wyłoniła najzdolniejszych tancerzy. Już wiosną wytypowani szczęśliwcy powalczą O główną nagrodę, którą jest nauka w jednej z najbardziej prestiżowych szkół tanecznych na świecie.

Tymczasem stacja ujawniła osoby, które będą srogim okiem oceniać młodych tancerzy. Kto tym razem zasiądzie przy jurorskim stole?

W nowej edycji w jury pojawią się:

  • Agustin Egurrola
  • Michał Piróg
  • Maciej „Gleba” Florek
  • Ida Nowakowska

Maciej jest zwycięzcą 1. edycji programu, Ida z kolei finalistką. W roli prowadzącej niezmiennie fenomenalna Patricia Kazadi. W ekipie brakuje tylko Kingi Rusin. Dziennikarka nie będzie jednak narzekać na brak obowiązków. Już niebawem zobaczymy gwiazdę w roli prowadzącej w słynnym Agencie.

Niezmienna jest także obecność Michała Piróga. Jeszcze kilka dni temu w mediach pojawiły się spekulacje dotyczące tego, że tancerza zabraknie w show. Michał szybko zdementował jednak te plotki:

Prawda z ust do ust jest całkiem inna, bo nie ludzie słowa, ale słowa ludzi niosą #kayah #najezykach #tylewtemacie #pierwszeslysze

Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca edycja programu będzie wyjątkowa i zupełnie inna niż pozostałe. Myślicie, że tancerze poprzednich edycji w roli jurorów to dobry pomysł?

Będziecie oglądać nową edycję show? 🙂

Zobacz: Michał Piróg odchodzi z „You Can Dance”? Mamy komentarz tancerza

Ida Nowakowska nową jurorką You Can Dance

Ida Nowakowska nową jurorką You Can Dance

Maciej "Gleba" Florek nowym jurorem You Can Dance

Maciej „Gleba” Florek nowym jurorem You Can DanceKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×