Szukaj

Mąż Idy Nowakowskiej oszalał na punkcie jej ciąży. Jest nagranie z sypialni, na którym Jack rzuca się z całusami na brzuszek żony

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska na Instagramie pochwaliła się rozczulającym nagraniem z domowego zacisza. Przyszłej mamie towarzyszy mąż, Jack Herdon, który nie szczędzi jej czułości. Co na to internauci? 

Ida Nowakowska Jack Herndon poznali się na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali razem aktorstwo, wspólnie tworzyli sztukę, uczęszczali na dodatkowe zajęcia i tak się zaprzyjaźnili. Po dwóch latach się w sobie zakochali. Jack oświadczył się Nowakowskiej w Warszawie. Para wzięła ślub w 2015 roku.

Gwiazda TVP od dawna marzyła o tym, by zostać mamą. Wkrótce te plany się spełnią. Prowadząca Pytanie na śniadanie jest w szóstym miesiącu ciąży, o czym poinformowała w styczniu. Podczas wydania programu na żywo, którego była gospodynią, zdradziła, że spodziewa się dziecka. Koledzy z pracy stanęli na wysokości zadania i obsypali gwiazdę prezentami.

Chociaż Nowakowska przez kilka miesięcy ukrywała swój stan, odkąd przekazała radosne wieści, chętnie dzieli się swoim szczęściem. Zdradziła m.in. że powita na świecie chłopca, a także ujawniła swoje zachcianki. Okazuje się, że lista smaków Idy przeszła prawdziwą rewolucję. Zamiast lodów, sięga po słone orzeszki, nie pije też tyle kawy, co wcześniej.

Ida Nowakowska i Jack Herdon pokazali rozczulające nagranie

Ida Nowakowska stara się być aktywna na Instagramie. Co jakiś czas pokazuje wybrane momenty ze swojej codzienności. Tak jak w walentynki, gdy zamieściła rozczulające nagranie.

Prowadząca Pytanie na śniadanie pojawia się na nim w towarzystwie męża. Zakochani mają na sobie bluzy z kapturem z napisem Forever – przyszła mama czerwoną, jej mąż czarną. Już na początku nagrania Jack niespodziewanie schyla się do ciążowego brzuszka i go całuje. Następnie kradnie buziaka tancerce.

Ida Nowakowska wideo z sypialni wrzuciła do sieci w walentynki i zdecydowała się na krótki komentarz:

xoxo Dużo miłości dla Was wszystkich! Bez wyjątków! 

Internauci są zachwyceni romantycznym nagraniem, czego nie ukrywają w komentarzach. Pod postem piszą:

  • Ojejuuu dobrze widzieć was takich szczęśliwych! Buziaaaki!
  • Śliczna jak zawsze a w ciąży… Szoook piękniejsza.
  • Ojeeejuuu jaki Jack jest słodki! loveeee back piękna, dbaj o siebie

Jack oszalał na punkcie ciąży żony. Coś czujemy, że będzie świetnym ojcem dla synka.


Ida Nowakowska pokazała rozkoszne nagranie z mężem

Ida Nowakowska pokazała rozkoszne nagranie z mężem

Ida Nowakowska pokazała rozkoszne nagranie z mężem

Ida Nowakowska pokazała rozkoszne nagranie z mężem

Ida Nowakowska pokazała rozkoszne nagranie z mężem

Ida Nowakowska pokazała rozkoszne nagranie z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×