Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Ida Nowakowska pochwaliła się prezentem, jaki dostała od męża z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Droga biżuteria? Luksusowy samochód? Nic bardziej mylnego!

Ida Nowakowska (fot. ONS)


Co Ida Nowakowska dostała od męża na pierwszą rocznicę ślubu?

Ida Nowakowska ponad sześć lat temu wzięła udział w pierwszej edycji programu You Can Dance. Brak wygranej nie podciął jej skrzydeł tylko zmotywował do większej pracy nad swoimi umiejętnościami. Nowakowska wyjechała więc do USA i to właśnie za oceanem poznała miłość swojego życia, obecnego męża Jacka Herndona.

Niedawno Ida zdradziła, że w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż, a na uroczystości pojawiło się ok. 150 osób. Z mężem poznali się na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Tworzyli wspólnie sztukę i tak się zaprzyjaźnili, a w konsekwencji także zakochali się w sobie. Są razem od lat, ale niedawno obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Para spędziła ją w dość nietypowy sposób, ale niespodziankom nie było końca. Ida pochwalił się na Instagramie prezentem od męża. Jack podarował jej… rower! Nowakowska nie kryła tego, jak bardzo jest podekscytowana.

Ach, taki mąż, który spełnia marzenia, to skarb.

Zobacz: Ida Nowakowska spędza pierwszą rocznicę ślubu z mężem na plaży

Ida Nowakowska dostała rower od męża na pierwszą rocznicę ślubu

Ida Nowakowska dostała rower od męża na pierwszą rocznicę ślubu

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem

Czy uważasz, że Ida Nowakowska i Jack Herndon pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×