Dla Idy Nowakowskiej TVP to za mało. Właśnie ujawniła swoje plany. Szykuje się rewolucja w jej karierze

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska niedawno wystąpiła w filmie. W nowym wywiadzie zdradziła, że w aktorstwie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. O jakich rolach marzy?

Ida Nowakowska od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy. Wychowuje syna Maxa Marka, który jest miłością aktorki i jej męża, Jacka Herndona. Chociaż chłopiec przyszedł na świat w maju, gwiazda dopiero niedawno zdradziła jego imię. Ujawniła je po chrzcie, który jak zapewnia sama zainteresowana, był bardzo ważnym wydarzeniem:

To było dla nas wszystkich niezwykle wzniosłe i ważne wydarzenie. Potem pojechaliśmy do Niepokalanowa i tam spędziliśmy cudowny dzień – podkreślała Ida Nowakowska w rozmowie z Party.

Ida Nowakowska chce zostać aktorką. O jakich filmach marzy?

Mimo iż Nowakowska bardzo szybko po porodzie wróciła do pracy, gdy tylko może, zabiera ze sobą syna. Chłopiec już od pierwszych tygodni życia gości na planach zdjęciowych:

Jest zawsze obok mnie, również na planie zdjęciowym. Najbardziej wzruszające są jego uśmiech i to zaufanie, że zrozumiem jego potrzeby i utulę do snu.

Gwiazda nie tylko prowadzi programy emitowane na antenie Telewizji Publicznej, ale także występuje przed kamerami. Niedawno pojawiła się w filmie Wyszyński — zemsta czy przebaczenie?, gdzie wcieliła się w postać siostry Serafiny ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek. Jak tłumaczy reżyser w nowym wywiadzie, specjalnie wybrał dla niej taką rolę:

Pomysł był taki, by dać jej rolę, która będzie odbiegała od jej telewizyjnego wizerunku. Ida przywykła do bycia liderką przed kamerą, tymczasem w naszym filmie musiała się zmierzyć z rolą skromnej zakonnicy. Postanowiliśmy ją trochę przekornie ukryć pod habitem. By zobaczyć efekt, zapraszam do kin — komentuje w Party Tadeusz Syka.

Ida Nowakowska także wypowiedziała się na temat swojej przygody ze wspomnianą produkcją. Podkreśliła, że w aktorstwie nie powiedziała ostatniego słowa. Marzy o rolach w filmie historycznym, a także musicalu:

Marzę, by zagrać w ambitnym filmie historycznym i filmowym musical.

Jesteście ciekawi, jak z tym wyzwaniem poradziłaby sobie Ida Nowakowska?


Ida Nowakowska w filmie

Ida Nowakowska w filmie

Ida Nowakowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×