Ida Nowakowska opublikowała zdjęcia ze swoich 18. urodzin. Kiedyś była blondynką. Mocno się zmieniła?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska pokazała, jak wyglądała 13 lat temu. Szczególną uwagę przykuwa jej fryzura. Wiedzieliście, że kiedyś była blondynką?

Ida Nowakowska od dziecka uwielbiała występować. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Warszawie. Była solistką Teatru Muzycznego Roma, w którym występowała w musicalach. Sympatię widzów zyskała w 2007 roku po udziale w programie You Can Dance, w którym okazała się bezkonkurencyjna. Później gwiazda postanowiła wylecieć do Los Angeles, gdzie ukończyła kierunek aktorstwa na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Na uczelni niespodziewanie poznała miłość swojego życia – Jacka Herndona. Para sześć lat temu sformalizowała swój związek. Po pewnym czasie Ida postanowiła wrócić do kraju. Otrzymała wtedy propozycję nie do odrzucenia i dołączyła do panelu jurorskiego You Can Dane. Tym razem to ona mogła oceniać poczynania innych.

Obecnie Nowakowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Dołączyła do grona prowadzących poranny program Pytanie na śniadanie, a także posiada swój własny show – Od niemowlaka do przedszkolaka. W zeszłym roku Jack i Ida po raz pierwszy zostali rodzicami chłopca, któremu nadali imię Max. 31-latka nie umiała się jednak długo cieszyć urlopem. Po kilku dniach od porodu wróciła do pracy, za co jej się dosyć mocno oberwało. Fanów nie uspokoił fakt, że dziecko przebywało za kulisami z opiekunem.

Kilka dni temu na Idę ponownie spadła ogromna fala krytyki. Wszystko przez jej udział w koncercie Bo w rodzinie siła. Gwiazda na scenie pojawiła się ze swoim synkiem, którego położyła w kołysce. Internauci zaczęli jej zarzucać, że traktuje dziecko jak rekwizyt.

Ida Nowakowska była blondynką. Zdjęcia z 18. urodzin gwiazdy

Ida pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Regularnie publikuje w swoich social mediach informacje o kolejnych projektach. Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami ze swoich 18. urodzin:

Znalazłam zdjęcie z przygotowań… Jeju, kiedy to było. Ale było fajnie! Sweet 18 – podpisała prezenterka.

Po chwili opublikowała również zdjęcie tortu. Zdradziła, jak smakował i zwróciła uwagę na pewien szczegół:

Tort miał kilka poziomów i był przepyszny. I oczywiście była baletnica.

Uwagę zdecydowanie przykrywa fryzura gwiazdy. Ida 13 lat temu była blondynką. Zdjęcia dostępne są w naszej galerii. Podoba Wam się jej dawna fryzura?


Ida Nowakowska - 18-ste urodziny

Ida Nowakowska - 18-ste urodziny

Ida Nowakowska - 18-ste urodziny

Ida Nowakowska - 18-ste urodziny

Ida Nowakowska - 18-ste urodziny

Ida Nowakowska - 18-ste urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×