Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

Zdjęcie (1) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[1/10] Ida Kamińska na ceremonii wręczenia Oscarów w 1967 roku

Zdjęcie (2) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[2/10] Ida Kamińska z nie swoim Oscarem (fot. Wikipedia)

Zdjęcie (3) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[3/10] Ida Kamińska – polska aktorka, która była nominowana do Oscara

Zdjęcie (4) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[4/10] Ida Kamińska – polska aktorka pochodzenia żydowskiego

Zdjęcie (5) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[5/10] Ida Kamińska – jedyna polska aktorka nominowana do Oscara

Zdjęcie (6) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[6/10] Joanna Kulig - Critics' Choice Awards

Zdjęcie (7) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[7/10] Joanna Kulig - Złote Globy 2019 after party

Zdjęcie (8) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[8/10] Ciężarna Joanna Kulig w nowej amerykańskiej sesji

Zdjęcie (9) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[9/10] Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

Zdjęcie (10) Oto jedyna polska gwiazda, która była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

[10/10] Joanna Kulig - polska premiera "Zimnej wojny"

Komentarze

×