Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska kupili apartament w centrum Warszawy. Cena za metr tego luksusu zwala z nóg

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz od kilku tygodni jest szczęśliwym mężem Joanny Kudzbalskiej. Para postanowiła rozpocząć nowe życie w apartamencie w centrum stolicy. Cena za metr tego luksusu jest niewiarygodna. 

Krzysztof Ibisz to jedna z największych gwiazd telewizji. Od lat związany jest ze stacją Polsat, gdzie prowadzi najchętniej oglądane programy. Jednym z nich jest Taniec z Gwiazdami. W roli gospodarza sprawdza się doskonale. Nie może go również zabraknąć podczas największych wydarzeń organizowanych przez stację. Prezenter wzbudza ogromną sympatię fanów, a co za tym idzie, interesują się oni jego życiem prywatnym, a w tym od zawsze dzieje się całkiem sporo.

Ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler, kolejny ślub wziął z Anną Nowak-Ibisz. Z obu związków doczekał się po jednym synu. Wiadomo jednak, że z każdą z byłych żon łączą go ciepłe i przyjacielskie relacje i przez lata zgodnie dzielili się opieką nad dziećmi.

Mojemu byłemu mężowi zawsze życzę, życzyłam i będę życzyła dobrze, bo jest ojcem mojego syna i nie ma we mnie żadnych negatywnych emocji. Cieszę się, że ułożył sobie życie, cieszę się, że jest szczęśliwy. Było nam bardzo miło, że mogliśmy mu w tym ważnym dniu towarzyszyć – powiedziała nam Anna Zejdler.

Krzysztof Ibisz z żoną kupili nowy apartament

Kilka tygodni temu Krzysztof po raz trzeci powiedział tak. Jego wybranką, jest młodsza o 27 lat uczestniczka programu Top ModelJoanna Kudzbalska. O ślubie zakochani poinformowali już po ceremonii. Wszystko udało im się utrzymać w sekrecie przed mediami i paparazzi. Sami opublikowali pierwsze zdjęcia, na których pochwalili się obrączkami. Na ślubie była obecna między innymi Paulina Sykut, która opowiedziała o ślubnych zakazach dla gości.

Teraz Krzysztof i Iza są już szczęśliwym małżeństwem, a jak donosi dziennik Super Express, urządzają się w zupełnie nowym gniazdku. Świeżo upieczeni małżonkowie kupili apartament w samym centrum Warszawy. Wprowadzili się do zabytkowej kamienicy. Cena za metr mieszkania na tej ulicy wynosi aż 30 tys. złotych za metr kwadratowy.

Po wielu miesiącach poszukiwań małżonkowie znaleźli wymarzone gniazdko, w którym niedawno zamieszkali. Czteropiętrowa, urokliwa kamienica należy do jednych z najdroższych w okolicy. Za metr kwadratowy trzeba tam zapłacić nawet 30 tys. zł. – czytamy w „Super Expressie”.

Kwota ta ma być tak duża ze względu na walory historyczne tego miejsca. Jest jedna z kamienic, która przetrwała II wojnę światową, a przy tej ulicy mieszkało kilka znanych nazwisk:

Kamienica, w której mieszkają gwiazdor „Tańca z gwiazdami” i była modelka, to prawdziwa perełka. Jako jedna z niewielu przetrwała bombardowania podczas II wojny światowej. Budynek był w na tyle dobrym stanie, że został jedynie odremontowany. Ponadto przy tej właśnie ulicy mieszkało kilku znanych Polaków, m.in. Bolesław Prus czy Jerzy Wasowski – informuje tabloid.

Kamienica, w której znajduje się apartament Ibiszów, ma świetną lokalizację w ścisłym centrum, ale też pozwala zachować prywatność. Podwórko jest zabezpieczone bramą, dlatego nie kręcą się tam osoby spoza budynku. Na okładce tabloidu znalazło się też niewielkie zdjęcie prezentera, który wchodził właśnie do nowego domu.


Krzysztof Ibisz - screen okładki Super Express 22 września 2021

Krzysztof Ibisz - screen okładki Super Express 22 września 2021

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Komentarze

 • Suwerenny pisze:

  Kupili apartament ? Chyba Kupił. I to przed ślubem żeby apartament nie wchodził do wspólnego majątku i nie był dzielony przy rozwodzie. Pierwsza żona na to by również nie pozwoliła zwłaszcza że mają ze sobą dziecko.

 • Anna pisze:

  Pierwsza żona p. Ibisza jest naprawdę ładną kobietą. Co do następnych, nie chcę się wypowiadać…bo mają dość specyficzną urodę. Oczywiście mówię jedynie o wyglądzie, bo być może to wspaniałe kobiety, a uroda nie jest w końcu najważniejsza. Pan Krzysztof nieustająco młody i profesjonalny.

 • GośćGfd pisze:

  Pierwsza żona znalazła sobie nowego męża. Zalozyla druga rodzinę. Dlatego łatwo jej żyć, mówić bez emocji do ex męża. Natomiast, w sytuacji, gdy ex jest szczęśliwy z nową, a żona zostaje sama z dzieckiem, to jest dramat

 • Gość pisze:

  Do ładnych to ona nie należy. A Ibisz no cóż myśli że jest Panem nad wszystkimi, ale cóż są i tacy na tej Ziemi ..

 • Mia pisze:

  No jak kogoś stać na takie posiadłości to je kupuje… proste. Ja niedawno zdecydowałam się na zakup mieszkania w Otwocku od wwwconstruction i jestem bardzo zadowolona, jakoś nie chciałabym mieszkać w centrum stolicy… tam ciągle coś się dzieje

 • Gość pisze:

  nie chce obrazac ale p.Krzysztofie ………

 • Go Ania pisze:

  Jak córeczka z tatusiem:(

 • Pelasia pisze:

  29 l. to młodziutka? Może dla Ibisza, ale młody tzn. do 35. r. ż., więc trochę przesada. No oby był już z nią do końca, bo na bank będzie chciała mieć dzieciątko.

 • Gość pisze:

  Okropna, a wokół tyle ładnych kobiet

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×