Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Nie żyje Hugh Hefner. Znamy okoliczności śmierci założyciela “Playboya”

Hugh Hefner nie żyje

gwiazdor dożył sędziwego wieku

Hugh Hefner nie żyje

Jak poinformował magazyn Playboy na swoim Twitterze, w środę w nocy, 27 września zmarł założyciel kultowego czasopisma. Hugh Hefner miał 91 lat i stał się w świadomości ludzi ikoną popkultury. Z wiadomości jakie trafiły do mediów wiemy, że gwiazdor odszedł spokojnie w swoim domu.

Przypomnijmy, że Hugh Hefner postanowił założyć Playboya w 1953 roku i od tamtej pory magazyn wciąż jest chętnie wybierany przez mężczyzn z całego świata. Dodatkowo naga sesja dla czasopisma cały czas jest uważana za prestiżową i bywa wielkim wyróżnieniem dla gwiazdy, która postanawia się rozebrać.

Przez całe swoje długie życie Hugh Hefner otaczał się młodymi i pięknymi kobietami, które nazywane były Króliczkami Playboya. Nie stronił od imprezowego stylu życia i alkoholu.

Mając 82 lat szczerze wyznał stacji CNN, że nigdy nie dorośnie i bycie ciągle młodym jest dla niego bardzo istotną kwestią.

Bliskim gwiazdy i jego fanom głęboko współczujemy.

Polka w amerykańskim „Playboyu”! Co za ciało!

Hugh Hefner

Hugh Hefner nie żyje

Hugh Hefner chce sprzedać Playboya za pół miliarda dolarów

Hugh Hefner chce sprzedać Playboya za pół miliarda dolarówPodoba ci się pierwsza nierozebrana okładka amerykańskiego “Playboya”?

×