Szukaj

Hugh Grant dosadnie skomentował skandal na gali Złotej Piłki! Odwołał się do słynnej Polki!

Hugh Grant Złota Piłka

Hugh Grant komentuje aferę na gali Złotej Piłki

Od kilku dni w mediach wprost huczy. Wszystko przez galę Złotej Piłki, na której nagrodzono Adę Hegerberg. Dlaczego wywołało to awanturę? Nie chodziło o samą nagrodę czy zwyciężczynię, ale o prowadzącego. Pozwolił sobie na bardzo seksistowski komentarz: gdy Martin Solveig wręczał Adzie nagrodę, zapytał ją bezczelnie na scenie:

Umiesz twerkować?

Zachowanie Solveiga wywołało prawdziwą burzę w social mediach. Do sprawy wtrącił się między innymi Andy Murray, dwukrotny zwycięzca Wimbledonu:

Kolejny przykład absurdalnego seksizmu, który nadal jest obecny w sporcie

Sprawę skomentowała też zawodniczka Paris Saint-Germain, Katarzyna Kiedrzynek:

Dramat, wstyd i hańba – napisała

Najlepszy okazał się jednak komentarz Hugh Granta, który na swoim Twitterze udostępnił zdjęcie przedstawiające Marię Skłodowską-Curie, polską noblistkę i prawdziwą legendę, która zrewolucjonizowała świat. Aktor podpisał zdjęcie dokładnie tymi samymi słowami, których użył Solveig:

Ale czy umiesz twerkować?

Zdjęcie w krótkim czasie zdobyło kilkadziesiąt tysięcy polubień, a ta liczba wciąż rośnie. Grant nie raz i nie dwa wypowiadał się w obronie kobiet, ostro krytykował gwiazdy Hollywood po aferze z Harveyem Weinsteinem, nic więc dziwnego, że tym razem również zabrał głos.

A co wy sądzicie o tym skandalu?

Potworny skandal z księżną Kate w samym centrum! Zagrożone było życie małych dzieci!

1:0 dla Meghan Markle! Brytyjskie media wytropiły modowy skandal z księżną Kate!

Będzie skandal! Zuza z „Top Model” miażdży program! To dlatego nikt nie zrobił kariery! I to mówi zwyciężczyni show? [WIDEO]


×