Jeden z pobitych w Krakowie gejów to gwiazdor znany z TVN! O kogo chodzi?

Hubert Bisto jest gejem

Hubert Bisto jest gejem

Hubert Bisto jest gejem

Ostatnio w mediach było bardzo głośno o pobitych w Krakowie gejach, którzy zostali zaatakowani przez homofoba. Chodzi o Huberta Bisto i jego partnera Daniela. Okazuje się, że mężczyzna jest znanym rzeszowskim wokalistą, który występował w programie TVN „Ugotowani” i był kilka razy gościem w porannej śniadaniówce „Dzień Dobry TVN”. Swoją karierę rozpoczynał w programie „Szansa na sukces”. Kilkukrotnie walczył o wyjazd na Eurowizję, ale bez większych sukcesów.

Muzyk ze szczegółami opisał całe zajście w wywiadzie z Mateuszem Hładkim – prezenterem DDTVN.

Wracając w sobotę od przyjaciół, na ul. Krakowskiej weszliśmy do sklepu, żeby kupić wodę. Sprzedawca nie miał wydać reszty, więc podszedłem do stojącego przed sklepem Daniela, pytając: „Miśku, czy masz jakieś drobne?” Obok stało dwóch panów, w wieku około 30 lat. Bardzo nie spodobała im się ta forma – mówi.

Na tym się jednak nie skończyło. Za mocnymi słowami poszły czyny:

Kiedy wychodziliśmy już z zakupami, zaczęli nas wyzywać, pytając, czy jesteśmy „pedałami”. Potem padło kilka bardzo niecenzuralnych, agresywnych słów. Kiedy przechodziliśmy na drugą stronę ulicy, jeden z mężczyzn podbiegł do nas i zaczął nas bić. Chwilkę później podbiegł ten drugi, mocno zbudowany. Także z pięściami – dodał Hubert.

Centowski (medialnie znany jako Hubert Bisto) niedawno przeprowadził się do Krakowa. Wcześniej przez kilkanaście lat mieszkał w Rzeszowie, gdzie jak sam podkreśla nigdy nie spotkał się z przejawami nietolerancji.

Zobacz: Piekielnie seksowny uczestnik Top Model zrobił coming out

Hubert Bisto - Wikipedia

Hubert Bisto jest gejem

Hubert Bisto jest gejem

Hubert Bisto jest gejem

Duet Huberta Bisto z Edytą Górniak:

Piosenka Huberta Bisto na Eurowizję:


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×