Szukaj

Hubert Urbański ma tatuaże, które musi maskować w „Milionerach”. Mają dla niego szczególne znaczenie

Hubert Urbański – wszystkie tatuaże

Hubert Urbański – wszystkie tatuaże

Hubert Urbański ma kilka tatuaży, które musi skrywać w programie Milionerzy. Pod idealnie skrojonymi garniturami ukrywa swoją drugą naturę. Co przedstawiają jego "dziary"?

Hubert Urbański to dziennikarz doskonale znany widzom. Swoją karierę w show-biznesie zaczynał od pracy w radiu, aby po kilku latach dać się poznać szerszej publiczności przed kamerami. Od 1999 roku prowadzi teleturniej Milionerzy, który przyniósł mu ogromną rozpoznawalność. Miał także swój epizod w Pytaniu na śniadanie oraz programie The Voice of Poland.

Po krótkim rozstaniu z TVN ponownie wrócił do stacji, by pojawiać się jako gospodarz kolejnych formatów. Mogliśmy zobaczyć między innymi w Dzień Dobry TVN. Od 2020 roku prowadzi także swój autorski cykl w newonce.radio HU wie.

Urbański to dziennikarz znany ze swojej niezwykłej elegancji. Zawsze szykowny i wytworny, w idealnie skrojonych garniturach. Okazuje się, że jest to tylko jego medialny wizerunek, pod którym ukrywa się prawdziwy Hubert, który preferuje znacznie luźniejszy styl bycia.

Urbański pod białymi koszulami ukrywa liczne tatuaże. Gdzie się znajdują i co oznaczają? Sprawdziliśmy.

Hubert Urbański tatuaże. Gdzie ma i co oznaczają?

Hubert Urbański był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Urszula, z którą doczekał się dwóch córek: Marianny i Krystyny. Po rozwodzie z ich mamą ożenił się z kompozytorką Julią Chmielnik, z którą również wychowywał dwie dziewczynki: Danutę i Stefanię. Chociaż obydwa małżeństwa zakończyły się rozwodem, to dziennikarz poza córkami nie widzi świata.

Chcąc dać wyraz swoim uczuciom, wytatuował sobie na dłoniach pierwsze litery ich imion. Mają mu one przypominać o najważniejszych kobietach w jego życiu. Nie wszystkim jednak ten pomysł przypadł do gustu.

Podczas programu Milionerzy dłonie Urbańskiego zawsze są pokryte grubą warstwą makijażu, który zasłania dziary. Dlaczego? Jakiś czas temu na ten temat wypowiedziała się w dzienniku Fakt osoba pracująca przy nagrywaniu teleturnieju:

Prowadzący „Milionerów” musi być elegancki, a jego tatuaże na dłoniach nie wyglądają zbyt ładnie.

To niejedyne tatuaże Huberta Urbańskiego. Niewielkie litery na palcach u dłoni wydają się być mało imponujące w porównaniu z ogromnym smokiem, którego ma na plecach.

Wszystkie tatuaże Huberta Urbańskiego możecie zobaczyć w galerii.


Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×