Ale ona schudła! Dominika z „Hotelu Paradise” to teraz inna osoba. Po metamorfozie wygląda jeszcze piękniej

Dominika Konował

Dominika Konował

Hotel Paradise zapewnił rozpoznawalność uczestnikom programu. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się Dominika Konował z drugiej edycji reality show. Jej metamorfoza jest spektakularna. 

Hotel Paradise to jeden z największych hitów stacji TVN w ostatnich latach. W randkowym reality-show mogą brać udział jedynie single. Decydują się oni na wyjazd na egzotyczną wyspę, gdzie mają szansę na spotkanie prawdziwej miłości. Po zameldowaniu się w luksusowym kurorcie ich zadaniem jest połączyć się w pary. Każda z nich spędza razem kolejny tydzień, dzieląc ze sobą hotelowy pokój. W tym czasie dzieją się najróżniejsze rzeczy. Jedni wpadają sobie od razu w oko, inni natomiast nie mogą wręcz na siebie patrzeć.

Program obfituje w wiele emocji, a losy uczestników show widzowie śledzą z zapartym tchem. Nie brakuje bowiem tutaj nie tylko miłosnych uniesień, ale też bolesnych rozstań. Osoby biorące udział w show szybko zyskują sobie sympatię i stają się gwiazdami, a ich losy fani śledzą także po tym, gdy zgasną kamery.

Hotel Paradise: Dominika Konował przeszła wielką metamorfozę

Jedną z barwniejszych postaci drugiej edycji randkowego reality show była Dominika Konował. 24-latka pracuje jako menadżer studia tatuażu. Obok jej barwnego wyglądu zdecydowanie nie można było przejść obojętnie. Znana była z zamiłowania do tatuaży i piercingu i zdecydowanie wyróżniała się wyglądem spośród pozostałych uczestniczek. W programie niestety nie udało jej się odnaleźć prawdziwej miłości i zakończyła go jako singielka. Zyskała jednak sporą popularność, a po tym jak opuściła rajską wyspę, widzowie chętnie podglądają należące do niej profile społecznościowe.

Profil Dominiki śledzi ponad 107 tys. osób, co jest znakomitym wynikiem. Do tej pory publikowała ona sporo wspomnień związanych z udziałem w programie, czy sporo zdjęć typu selfie. Ostatnio jednak zaczęła pracować nad swoją figurą, a efektami metamorfozy chwali się na Instagramie. Na bieżąco publikuje kolejne kadry i już jakiś czas temu było widać, że efekty ćwiczeń są zdumiewające.

2 miesiące współpracy z @maciejlukomski  Ujędrnienie ciała i spadek fatu

Dominika mocno wysmukliła i wyrzeźbiła swoją sylwetkę. Może się pochwalić idealną wręcz talią i pełnym pakietem mięśni. Trzeba przyznać, że w krótkim czasie dokonała niesamowitej zmiany.


Dominika Konował

Dominika Konował

Dominika Konował

Dominika Konował

Dominika Konował

Dominika Konował

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×