Szukaj

Tak wygląda nowa obsada Hotelu Paradise. Zobaczcie zdjęcia i poznajcie imiona uczestników

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Hotel Pardise – kto występuje w 3. edycji? Znamy obsadę nowego sezonu. Oto przystojniacy i ślicznotki, które zawalczą o uznanie widzów.

Hotel Paradise to program, który bardzo szybko zyskał uznanie widzów. Randkowe show już od pierwszej edycji przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy fanów. Losy bohaterów i ich miłosne perypetie stały się prawdziwą gratką dla odbiorców. Już pod koniec pierwszej edycji było wiadomo, że ruszą zdjęcia do kolejnej.

Program cieszył się sporą oglądalnością i nie brakowało też osób, które chciały wyjechać na rajską wyspę w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. Uczestnicy miłosnego show dobierają się w pary i dzielą wspólny hotelowy pokój. Co tydzień mogą dokonać zmiany partnera lub dalej pozostać w związku z tą samą osobą.

Bohaterowie dwóch poprzednich edycji randkowego programu cieszą się sławą również po jego zakończeniu. W social mediach obserwuje ich spora grupa internautów, którzy z zaciekawieniem śledzą ich dalsze losy. W trzeciej edycji, która pojawi się na ekranach już 22 lutego, zobaczymy całkiem nowe twarze. Kolejni single wyruszyli na rajską wyspę w poszukiwaniu miłości.

Uczestnicy 3. edycji Hotelu Paradise

Poprzednie dwie odsłony programu były nagrywane na wyspie Bali. Tym razem cała ekipa razem z prowadzącą Klaudią El Dursi przeniosła się na Zanzibar. Już dzisiaj na profilu społecznościowym miłosnego show możemy zobaczyć bohaterów, którzy już za dwa dni zadebiutują na ekranach telewizorów. Produkcja tuż przed emisją pierwszego odcinka pokazała zdjęcia i zdradziła ich imiona.

Fani od razu ruszyli z komentarzami. We wpisach widać, że panowie zachwycają się uroczą blondynką Basią, a większość pań rozkochał swoimi hipnotyzującymi oczami, wytatuowany Krystian.

Trzeba przyznać, że tym razem pojawi się naprawdę mocny skład. Nie zabraknie oczywiście dobrze zbudowanych przystojniaków, oraz pięknych kobiet, które zaprezentują swoje zdjęcia w bikini. Do programu zgłosili się: Simon, Marcin, Krystian, Dawid, Kornelia, Bogusia, BasiaLuiza. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich uczestników Hotel Paradise 3.


151744148_351792392596897_7443107909768464261_n Dawid - Hotel Paradise 3

Dawid - Hotel Paradise 3

Dawid - Hotel Paradise 3

Dawid - Hotel Paradise 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×