Szukaj

Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi zdradziła, kto odpadł jako pierwszy. Jeszcze nie znamy obsady, a już wiemy, co się wydarzy

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Hotel Paradise 3. Klaudia El Dursi zdradziła, kto pierwszy odpadł z show. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jeszcze nawet nie poznaliśmy obsady.

Po dwóch seriach cieszących się wielką popularnością wśród widzów Hotel Paradise powróci w trzeciej odsłonie. Pierwszą edycję wygrali Chris i Marietta, a kilka tygodni temu poznaliśmy zwycięzców kolejnej, czyli Atę i Artura.

Przypomnijmy, że aby przetrwać w programie każdy z uczestników musi zakończyć tydzień z partnerem u swojego boku. Wszelkie sojusze, zagrywki i podstępy są na porządku dziennym. Flirty, uwodzenie i nieczysta gra to też nic, co dziwi mieszkańców rajskiego hotelu. Zadanie nie jest jednak proste, bo do ekipy uczestników cały czas dołączają nowi mieszkańcy. W wymarzonym finale na parę, która osiągnie cel, czeka ostateczna próba i 100 tys. złotych. Od nich zależy, czy wybiorą miłość i podzieloną się pieniędzmi, czy zgarną wszystko dla siebie. To prawdziwa próba na lojalność i zaufanie do partnera.

Już 22 lutego startuje 3. edycja Hotelu Paradise. Program jeszcze nie ruszył, a my już wiemy, kto jako pierwszy odpadnie z show. Klaudia El Dursi, która od  pierwszej edycji jest prowadzącą, zdradziła w rozmowie z lektorem, co się wydarzy.

Hotel Paradise 3: Kto jako pierwszy odpadnie z show?

Hotel Paradise to program, który szybko wkradł się w łaski widzów. Wielki hit stacji TVN7, to format stworzony dla amerykańskiej stacji FOX, ale także w Polsce udało mu się osiągnąć ogromną popularność. Pierwsza edycja zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy – każdy odcinek cieszył się średnią oglądalnością na poziomie 704 tys. osób. To wielki komercyjny sukces.

Stacja właśnie szykuje się do otwarcia trzeciego sezonu. Tym razem jednak uczestnicy nie spotkają się na wyspie Bali. Wszyscy wybrali się na Zanzibar. Razem z prowadzącą, Klaudią El Dursi przygotowują się do premierowego odcinka. Widzowie jeszcze nie znają obsady, ale już dowiedzieli się, kto odpadnie jako pierwszy.

Modelka, podczas rozmowy z lektorem z programu zdradziła, co się wydarzy. Mężczyzna zapytał ją, czy zdradzi, kto pierwszy odpadł, a ona bez wahania odpowiedziała:

Myślę, że mogę zdradzić. Jako pierwszy odpadł chłopak.

Pamiętajcie, premiera już 22 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.30. Wszystkie odcinki będą dostępne także na platformie Player.


Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Klaudia El Dursi - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Klaudia El Dursi — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Klaudia El Dursi — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×