Szukaj

Hotel Paradise 2: Znamy zwycięzcę. Która para wygrała show?

Hotel Paradise 2 - finał

Hotel Paradise 2 - finał

Kto wygrał Hotel Paradise 2? Ata i Artur czy Sonia i Łukasz? Znamy zwycięzców. To był finał pełen emocji.

W czwartkowy wieczór, 19 listopada, poznaliśmy zwycięzców drugiej polskiej edycji show TVN7 Hotel Paradise. Nad uczestnikami i poziomem emocji czuwała, podobnie jak i w pierwszej części, Klaudia El Dursi. W całej edycji nie brakowało nieoczekiwanych zwrotów akcji, powrotów czy spektakularnych rozstań. Z programu odpadali faworyci – Kamil Piórkowski czy Ivan Yevtushenko i Ania Matyasek. Na ostatniej prostej program opuścili Magda Jankowska i Robert Kapica.

Do finału doszli: Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński oraz Ata (Beata Postek) i Artur Sargsyan. Która para zwyciężyła?

Hotel Paradise 2. Kim są finaliści Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz?

Finaliści drugiej edycji show mają za sobą burzliwą drogę. Artur, zanim trafił do pary z Atą, przez długi czas tworzył duet z Dominiką. Gdy do programu weszła energiczna brunetka, mężczyzna natychmiast się nią zainteresował. Poprzedniej partnerce wyjaśnił, że brakowało fal. Beata, choć sporo łączyło ją z Ivanem, z którym była w parze, ostatecznie na jednym z Rajskich Rozdań postawiła na Artura i to z nim dotarła do finału.

Artur Sargsyan ma 22 lata, pracuje na budowie i pochodzi z Poznania, choć jego ojczyzną jest Armenia. 27- letnia Ata, a właściwie Beata Postek, mieszka w Warszawie, gdzie z bratem prowadzi zakład fryzjerski. Więcej pisaliśmy o niej tutaj.

Druga para finałowa para, ma za sobą jeszcze bardziej burzliwą historię. Łukasz decyzją Magdy opuścił show na samym początku, by w jednym z późniejszych odcinków wrócić. Sonia, która przez większość programu deklarowała gorące uczucie do partnera Magdy – Roberta, kilka razy zmieniała towarzyszy. W jednym z ostatnich odcinków zdecydowała się na Łukasza. Ten wcześniej nie mógł się zdecydować między nią a Julią. Sonia i Łukasz w odcinkach poprzedzających finał przeżyli wiele kłótni, a i mimo że kobieta sama przyznawała, że są najmniej dopasowaną parą, dotarli do ostatniego odcinka.

20-letnia Sonia Szklanowska pochodzi z Bydgoszczy. Tam prowadzi salon kosmetyczny. 24-letni Łukasz Karpiński jest trenerem personalnym i mieszka w Warszawie.

Która para wygrała Hotel Paradise 2 i 100 tysięcy złotych?

Która para wygrała 100 tys. złotych? O tym zdecydowali byli uczestnicy, którzy podczas odcinka finałowego wybrali zwycięzców, stając po stronie pary, którą w ich opinii bardziej zasłużyła na wygraną. Tym samym drugą edycję show TVN7 wygrali – Ata i Artur.

Ostateczna rozgrywka nastąpiła tak naprawdę wewnątrz pary – na koniec uczestnicy musieli bowiem zdecydować, czy podzielą się z partnerem, czy zgarną 100 tysięcy złotych tylko dla siebie. Jak to wyglądało?

Partnerzy staną na dwóch końcach ścieżki, na której jak na drabince widoczne są rosnące kwoty pieniędzy. Stoją na polach z najmniejszą kwotą. Im bliżej siebie, tym kwoty się zwiększają. Każde trzyma w ręku złotą, szklaną kulę. Na hasło prowadzącej rozpoczynają powolny marsz na środek ścieżki, gdzie mogą się spotkać.
Jeśli dojdą oboje na środek, zabierają ze sobą całą wygraną i dzielą się nią na pół. Mogą jednak zbić kulę wcześniej – wtedy ta osoba otrzyma całą kwotę na której stała, a jej partner odchodzi z niczym – można przeczytać na stronie TVN.

Ata i Artur zdecydowali, że podzielą się wygraną i wyjdą z programu jako para. Całą rozmowę ze zwycięzcami możecie obejrzeć poniżej.

Zachęcamy także do obejrzenia wywiadu z laureatami drugiego miejsca:


Ata Postek zdradziła kto wygra Hotel Paradise 2?

Ata Postek zdradziła kto wygra Hotel Paradise 2?

Hotel Pardise 2 - screen z finału?

Hotel Pardise 2 - screen z finału?

Hotel Pardise 2 - screen z finału?

Hotel Pardise 2 - screen z finału?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×