Szukaj

TVN tego nie pokazał. Uczestnicy Hotelu Paradise w sypialni poszli na całość. Sceny jak z filmu dla dorosłych

Hotel Paradise: Dominika i Artur

Hotel Paradise: Dominika i Artur

Druga edycja programu Hotel Paradise dopiero się zaczęła, a już możemy liczyć na sporo emocji. Dominika i Artur postanowili dać upust buzującym hormonom i zdecydowali się na wspólną noc. Wszystko na oczach kamer. 

Hotel Paradise to jeden z największych hitów stacji TVN. W najpopularniejszym ostatnio reality show mogą wziąć udział tylko i wyłącznie single. Uczestnicy wyjeżdżają do luksusowego kurortu na indonezyjskiej wyspie Bali i tam ich zadaniem jest połączyć się w pary. Każda para spędza ze sobą jeden tydzień i wspólnie dzieli hotelowy pokój. W tym czasie między nimi mogą wydarzyć się najróżniejsze rzeczy. Jedni od razu czują do siebie przysłowiową miętę, inni natomiast nie mogą na siebie patrzeć. W programie nie brakuje najróżniejszych emocji, a widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów.

W drugiej edycji programu mogliśmy poznać Dominikę Konował. 24-latka pracuje jako manager studia tatuażu. Obok jej niezwykle oryginalnego wyglądu nie można przejść obojętnie. Jest otwarta i sympatyczna i bardzo szybko się wzrusza. Sama o sobie mówi, że jest niezwykle ufna i bardzo szybko się poddaje. Jej największą miłością jest taniec, który trenuje od siódmego roku życia.

Do Hotelu Paradise zawitał także uroczy brunet o ormiańskich korzeniach Artur Sargsyan. Nie wyobraża on sobie życia bez sportu, a od kilku lat regularnie trenuje boks. Między Dominiką a Arturem od razu zaiskrzyło. Doszło między nimi do zbliżenia, którego nie pokazano na wizji.

Hotel Paradise 2: Dominika i Artur w sypialni

W drugiej serii randkowego show już od samego początku sporo się dzieje. Od wejścia widać było, że Artur i Dominika wpadli sobie w oko. Z każdym dniem spędzali ze sobą coraz więcej czasu. Nie brakowało między nimi pocałunków, dotyku i trzymania się za ręce.

Hormony tej dwójki zaczęły jednak buzować na tyle, że postanowili nie zwracać uwagi na obecność kamer. Zakochani spędzili ze sobą bardzo namiętną noc, a nagranie z ich miłosnych uniesień już krąży w sieci. Filmik jest na tyle ostry, że TVN nie zdecydował się go wyemitować w regularnym odcinku.

Dominika wchodząc do programu, liczyła na to, że uda jej się znaleźć prawdziwą miłość. Może to Artur będzie tym jedynym?


Artur i Dominika Hotel Paradise 2

Artur i Dominika Hotel Paradise 2

Artur i Dominika Hotel Paradise 2

Artur i Dominika Hotel Paradise 2

Artur i Dominika Hotel Paradise 2

Artur i Dominika Hotel Paradise 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×