Gwiazdy pokazały domy w szczytnym celu – dzięki temu mogliśmy zajrzeć do Podsiadło, Margarat, Taco i wielu innych

Hot 16 Challenge 2

Hot 16 Challenge 2

Dawid Podsiadło, Margaret, Norbi, Paweł Domagała... Gwiazdy pokazały domy w słusznym celu. Przyłączyli się do akcji hot16challenge2 i wsparli zbiórkę pieniędzy dla polskiej służby zdrowia. Kto jeszcze do niej dołączył? Co wiadomo na ten temat?

Hot16challenge zadebiutowało w sieci w 2014 roku. Zainicjował je raper Solar, który nagrał 16 wersów, a następnie wskazał kolegów z branży, którzy mieli nagrać swoje odpowiedzi i nominować kolejne osoby. Po sześciu latach postanowił reaktywować akcję. Połączył ją ze zbiórką na rzecz polskiej służby zdrowia.

Gdy na jego nominację odpowiedział Taco Hemingway, akcja ruszyła z kopyta. Z każdym dniem przyłączają się do niej nowe gwiazdy, a co najważniejsze na koncie zbiórki pojawia się coraz więcej pieniędzy. Celem jest milion złotych, ale już dziś wiadomo, że kwota ta może być znacznie wyższa.

Gwiazdy dołączają do Hot16challenge2. Kto wziął udział?

Hot16challenge2, chociaż początkowo miał skupiać tylko raperów, dotarł także do piosenkarzy różnych gatunków muzycznych, a także do dziennikarzy. Nagrywają w domach i pokazują jak mieszkają, w przydomowych i profesjonalnych studiach muzycznych, ale nie tylko. Na zaproszenie Norbiego, który swoją szesnastkę nagrywał w studiu w piwnicy, odpowiedział Kuba Wojewódzki, który tekst piosenki wykonał w samochodzie.

Oprócz wspomnianych panów, w akcji pojawił się Dawid Podsiadło. Powiedział, że nie umie rapować, za to zaśpiewał szesnaście wersów. Jego nagranie błyskawicznie stało się hitem. Z rapu zrezygnował też Paweł Domagała, który zaczarował internautów swoim śpiewem.

Igor Herbut z kolei specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia wcielił się w rapera. Wyzwania podjęła się także Margaret, która swój kawałek udostępniła w czwartek. To już jej kolejny nagrany w tym stylu. Gwiazda zarapowała przecież w swoim kawałku Przebiśniegi. 

Do akcji przyłączyli się także: duet Taconafide, Paulina Przybysz, Borixon, Bedoes, Mata, Białas, Tata Maty, Ronnie Ferrari, Sitek, Te-Tris, Plan Be. To dopiero początek, ponieważ wśród nominowanych znajdują się m.in. Natalia Szroeder, Natalia Kukulska, czy Reni Jusis. Kto jeszcze przyłączy się do wyzwania? Czas pokaże. Pewne jest, że zbiórka trwa dopiero tydzień, a na koncie pojawiło się ponad 900 tysięcy zł.


Dawid Podsiadło wziął udział w hot16challenge2

Dawid Podsiadło wziął udział w hot16challenge2

Dawid Podsiadło wziął udział w hot16challenge2

Dawid Podsiadło wziął udział w hot16challenge2

Margaret wzięła udział w hot16challenge2

Margaret wzięła udział w hot16challenge2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×