Honorata Skarbek opowiedziała o pierwszych zarobionych pieniądzach. To niebywałe na jak niskie stawki musiała się godzić

Honorata Skarbek zarobki

Honorata Skarbek zarobki

Honorata Skarbek otworzyła się przed fanami i opowiedziała o pierwszych zarobionych pieniądzach. Nie były to bajońskie sumy. Na ile mogła liczyć?

Honorata Skarbek czasy swojej świetności ma już za sobą. Wokalistka pod pseudonimem Honey zadebiutowała w 2011 roku. Od tego czasu wydała cztery studyjne albumy. Zyskała grono fanów i obserwatorów, co wykorzystuje w swoich dalszych działalnościach. Co prawda co jakiś czas powraca z muzyką, ale jak sama mówi, robi to tylko i wyłącznie dla garstki fanów, którzy tego od niej oczekują.

Sama jest już na innym etapie życia i nie jest to jej główne źródło zarobku. Skarbek została pełnowymiarową influencerką, posiada także swój sklep odzieżowy, w którym sprzedaje ubrania sprowadzane z Aliexpress. W ostatnim Q&A otworzyła się i zdradziła, że pracowała za nieludzką stawkę…

Honka jest znana ze swojego poczucia humoru i dystansu do siebie. Występowała, jakby to powiedziała Julia Wieniawa „w takim standardziku młodych gwiazd”: Taniec z Gwiazdami oraz Twoja twarz brzmi znajomo.

Przez chwilę znów było o niej głośno za sprawą związku ze Smolastym. Para ostatecznie się rozstała, o czym gwiazda poinformowała na jednym z koncertów. W piosence, którą napisała w ramach wsparcia ratowników medycznych w związku z wybuchem pandemii koronawirusa, śpiewała o swoim chłopaku. W momencie rozstania nieco zmodyfikowała ten wers:

Mam już kilka płyt – w tym dwa złota. Sopot, Opole, koncert każda sobota. Teraz robi to mój były chłopak… – śpiewała.

Poproszona kilka dni temu o komentarz dotyczący jej relacji z raperem odpowiedziała:

Z tego, co wiem, to Norbert osiąga bardzo fajne wyniki, jeśli chodzi o jego dokonania muzyczne. Uważam, że jest to niesamowicie utalentowany mężczyzna i sama życzyłam mu jak najlepiej. Nie mamy w ogóle żadnego kontaktu, ale mogę go pozdrowić teraz – wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Honorata Skarbek zdradza, ile zarabiała w osiedlowym sklepie

Honorata pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Co jakiś czas organizuje Q&A na swoim Instagramie. Jedno z pytań dotyczyło jej pierwszej pracy, nim stała się popularna:

W wieku 12 lat stałam na kasie w osiedlowym sklepie mojego taty za 2zł na godzinę (13 lat temu), kiedy on wykładał towar, później pracowałam w Żabce mojej cioci za 5zł na godzinę – opowiada.

W okresie świątecznym zdarzało jej się kolędować, a latem sprzedawać na osiedlu owoce i warzywa z działki.

Jeździłam jeszcze latem o 4 rano 15km rowerem w jedną stronę, żeby zbierać truskawki, a w później zaczęłam już swoją działalność w internecie i swoje „mini biznesiki”.

W wieku 18 lat Honorata podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną i przeprowadziła się do Warszawy. Wiedzieliście o jej trudnych początkach?


Honorata Skarbek o pierwszej pracy

Honorata Skarbek o pierwszej pracy

Honorata Skarbek i Smolasty świętują rocznicę związku

Honorata Skarbek i Smolasty świętują rocznicę związku

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×