Szukaj

Dieta Honoraty Skrabek czyni cuda. W dwa miesiące schudła 11 kilo! Zdradziła swój sekret

Honorata Skarbek dieta

Honorata Skarbek dieta

Jak Honorata Skarbek schudła 11 kilogramów w dwa miesiące? Dieta gwiazdy jest bardzo prosta. Wystarczy trochę aktywności, delikatne zmiany w sposobie żywienia i efekt wow gwarantowany. Wystarczy spojrzeć na jej nowe zdjęcia.

W świecie show-biznesu artyści stale zabiegają o to, aby wyglądać jak najlepiej, dlatego też często decydują się na drastyczne zmiany w wyglądzie. Począwszy od skomplikowanych operacji plastycznych, po zmianę sylwetki dzięki ćwiczeniom i diecie. Na takie posunięcie zdecydowała się Honorata Skarbek, która w ostatnim czasie zaskoczyła wszystkich odmienioną figurą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zrobiła to w ekspresowym tempie.

Honorata Skarbek przytyła na kwaratannie. Ile waży?

Artystka przyznała, że na przełomie kwietnia i maja ważyła najwięcej w ciągu całego swojego życia. Przy wzroście 174 cm przytyła do 71 kg, gdzie dotychczas jej waga nie przekraczała 61-65 kg. Od najmłodszych lat jest związana ze sportem, dzięki czemu mogła pozwolić sobie na to, aby jeść wszystko, na co ma ochotę. Dodatkowe kilogramy zyskała w domu na przymusowej kwarantannie. Bierny tryb życia szybko wpłynął na jej samopoczucie i kondycję, czego skutkiem były nadprogramowe kilogramy.

Artystka narzuca sobie szaleńcze tempo, dlatego też, gdy nagle z dnia na dzień zmuszona została do pozostania w domu, próbowała znaleźć inne zajęcie. Postanowiła więc nadrobić zaległości i zabrała się za oglądanie filmów oraz seriali. Odruchowo, jak każdy z nas, aby umilić sobie to zajęcie, sięgnęła po niezdrowe przekąski i fast foody. Połączenie lenistwa z objadaniem się, wpłynęło nie tylko na zmianę jej wyglądu, ale i również samopoczucie, które z każdym dniem się pogarszało.

Dieta Honoraty Skarbek. Jak schudła 11 kg w dwa miesiące?

Honorata zdradziła, jak wygląda dieta, którą stworzyła na podstawie zdobytej dotychczas wiedzy.

Zrezygnowałam z mleka z laktozą, zastępując je mlekiem kokosowym. Poza tym zupełnie zrezygnowałam z glutenu oraz zrezygnowałam z węglowodanów. Nie jadłam ryżu, makaronu, ziemniaków. […] Moja dieta opierała się głównie na białkach i na tłuszczach.

Tak skonstruowana dieta musiała dać szybki efekt w połączeniu z aktywnością fizyczną. Honorata codziennie biega – pokonuje dystans min. 5 kilometrów. Chcąc wrócić do aktywności sprzed kwarantanny, ustaliła, że jej dziennym celem jest 15 tysięcy kroków i dopóki go nie osiągnęła, dopóty pozostawała w ruchu.


Honorata Skarbek schudła 10 kg

Honorata Skarbek schudła 10 kg

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×