Szukaj

Honorata Skarbek oskarżona o plagiat! Jak tłumaczy się z poważnych zarzutów?

Honorata Skarbek plagiat

Honorata Skarbek oskarżona o plagiat

Honorata Skarbek została oskarżona o plagiat. W social mediach gwiazdy pojawiła się fala krytycznych komentarzy, a Internauci zaczęli nazywać ją złodziejką. Wokalistka postanowiła odnieść się do zarzutów i bronić swojego dobrego imienia. Co napisała?

Honorata Skarbek od jakiegoś czasu prowadzi własną działalność. Oprócz zajmowania się muzyką i okazyjnego bywania na ściankach gwiazdka posiada również sklep internetowy, w którym fani często robią zakupy. Ostatnio w sieci pojawiły się zarzuty, że gwiazda splagiatowała nową kolekcję i zbyt mocno „inspirowała się” zagraniczną marką. Poszło o body obszyte perełkami, które prezentowała niedawno na swoim Instagramie.

Internauci zaczęli wyzywać ją od złodziejek i oszustek, nic więc dziwnego, że wokalistka postanowiła zareagować. Jak wyjaśniła na swoim profilu, nie projektowała żadnego elementu nowej kolekcji – przedmioty sprzedawane w swoim sklepie nabywa u zewnętrznych firm:

Miałam nie reagować, (…) ale z racji tego, że ostatnio było tak głośno o akcji „Stop nienawiści”, zdecydowałam się, że wypowiem się na ten temat. Wypowiadam się o kwestiach nieprawdziwych, które są dla mnie krzywdzące. (…) Ludzie, którzy zasugerowali się tym artykułem, wylali na mnie falę hejtu, nienawiści, niezrozumienia. To nie są moje projekty i nigdy w życiu nie sygnowałam tych produktów swoim imieniem i nazwiskiem. Jestem po prostu właścicielką tego sklepu, do którego zamawiam produkty od ogólnodostępnych dystrybutorów, którzy mogą sprzedawać te rzeczy zarówno mi, jak i każdej jednej osobie prowadzącej swoją działalność. Jest to dla mnie sytuacja totalnie abstrakcyjna, ciężko jest mi pogodzić się z tym, że muszę tłumaczyć taką prawdę, szczególnie że ta cała afera powstała z niczego. (…) Nie mam sobie nic do zarzucenia. Jestem uczciwym przedsiębiorcą  – mówiła na swoim InstaStory

Myślicie, że w przyszłości powinna uważniej sprawdzać dostawców, którzy zaopatrują jej sklep? To zdecydowanie mogłoby jej pomóc uniknąć takich przykrości.

Honorata Skarbek w odważnej sukience i półnagi Smolasty przyłapani na igraszkach! Poniosło ich w tropikach!

Honorata Skarbek i Smolasty razem na romantycznych wakacjach! Para pokazała się w tropikalnym negliżu!

Honorata Skarbek nie mogła patrzeć na to, co wyprawia jej ukochany. Smolasty zadał jej ból, a teraz o nią walczy


Honorata Skarbek w staniku i getrach w cętki

Honorata Skarbek w staniku i getrach w cętki

Honorata Skarbek - Sephora Trend Report 2018

Honorata Skarbek - Sephora Trend Report 2018

Smolasty całuje się z Honoratą Skarbek

Smolasty całuje się z Honoratą Skarbek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×