Honorata Skarbek odwołała ślub? Dwuznaczne słowa gwiazdy pod zdjęciem w bajkowej sukni

Honorata Skarbek - ślub

Honorata Skarbek - ślub

Honorata Skarbek zelektryzowała fanów, pokazując się na swoim Instastory w pięknej sukni ślubnej. Potem udostępniła post, który zamieszał jeszcze bardziej. Odwołała ślub?

Honorata Skarbek i Smolasty są dosyć tajemniczą parą. Mają za sobą raczej burzliwy związek – kilkukrotnie rozstawali się i ponownie schodzili. Kiedy wszyscy myśleli, że zakończyli swoją relację na dobre, w mediach znowu pojawiły się doniesienia, według których Honey i Norbert Smoliński wrócili do siebie. Plotki wzbudziły czujność fanów – szybko zauważyli, że znowu spędzają razem czas.

Podczas kwarantanny wokalistka zorganizowała wywiad live z muzykiem – na końcu okazało się, że siedział w pokoju obok, a potem obdarowali się buziakiem, co znaczyło, że wrócili do siebie.

Wczoraj Honey pokazała się w zjawiskowej sukni ślubnej od Patrycji Kujawy. Wszystko wskazywałoby na to, że biorą ślub. Jednak jej kolejny post sporo namieszał.

Honarata Skarbek odwołała ślub?

Wczoraj zaskoczyły fanów zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej, a już pojawiły się wątpliwości. Wiele wskazuje na to, że Honorata Skarbek i Smolasty planowali ceremonię we wcześniejszym terminie.

Na profilu Kujawy, przy zdjęciach Honki w bajecznej sukni jest opis, który pozostawia wiele znaków zapytania:

Żoną miała być @honkabiedronka #wesele #ślub#slub2021(…)#pannamloda2020 – podpisała zdjęcie.

To nawiązanie do słynnego hitu Brodki, która śpiewała o ślubie, który się nie odbył. Czyżby Honorata i Smolasty odwołali ślub? A może go przełożyli, bo jeden z hasztagów wskazuje datę 2021… Jest duże prawdopodobieństwo, że dołączyli do par, którym pandemia popsuła plany.

W podobnym tonie opis pojawił się na profilu Skarbek:

Żoną miałam być  #bridetobe – napisała z uśmiechniętą emotką, któa wskazuje, że nie wydarzyło się nic ponadto, że plany ślubne zostały zmienione.

View this post on Instagram

Żoną miałam być 😅 #bridetobe

A post shared by Honorata Skarbek (@honkabiedronka) on

Jedno jest pewne, że jak już dojdzie do ślubu, to Honka będzie zjawiskową panną młodą.


Honorata Skarbek w sukni ślubnej

Honorata Skarbek w sukni ślubnej

Honorata Skarbek w sukni ślubnej

Honorata Skarbek w sukni ślubnej

Honorata Skarbek w sukni ślubnej

Honorata Skarbek w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×