Honorata Skarbek przeszła ostrą metamorfozę. Jak jej włosy to wytrzymały?

Honorata Skarbek - nowa fryzura

Honorata Skarbek - nowa fryzura

Honorata Skarbek zafundowała sobie niezłą zmianę. Jej nowa fryzura jest spektakularna. Tak odważnej zmiany dawno nie widzieliśmy. Jak wygląda?

Honorata Skarbek należy do młodego pokolenia polskich gwiazd. Wokalistka ma grono wiernych fanów. Należy również do grona znanych osób, które strzegą swojego prywatnego życia. Prywatność to dla Honki Biedronki świętość. Dlatego w social mediach publikuje tylko wybrane przez siebie treści. Tym większą gratką dla fanów jest jej nowe zdjęcie. Skarbek wstawiła fotografię w nowych włosach.

Honorata Skarbek ma czerwone włosy. Nowa fryzura gwiazdy

Honorata Skarbek nie ma problemów z eksperymentowaniem z wyglądem. Często pokazuje się w nietypowych stylizacjach czy oryginalnych fryzurach. Tym razem jednak zaszalała na całego.

Opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w niesamowitym kolorze włosów. Jest to odcień czerwieni albo może pomarańczowego, z lekką domieszką różu. Zresztą, sami oceńcie.

Nie zmienia to faktu, że Honorata wygląda doskonale. Uroda, którą obdarzyła ją natura, jest tak plastyczna, że w zasadzie niemal każdym uczesaniu Honey wygląda rewelacyjnie.

Nowy look idolki spodobał się jej obserwującym, którzy pod postem piszą komplementy:

  • Ja mam również czerwone ale nieco ciemniejsze. Także czerwone włosy rządzą.
  • Extra zmiana.
  • Świetnie wyglądasz.
  • Ale bosko. Cudny kolor! – piszą.

A wam jak się podoba Honorata Skarbek w nowych włosach?

Kim jest Honorata Skarbek?

Honorata Skarbek jest piosenkarką, autorką tekstów, blogerką modową. Jej kariera jest naprawdę imponująca. W 2013 roku wystąpiła jako support przed koncertem Justina Biebera w Atlas Arenie.

Swoich sił próbowała również w modelingu. Na przykład była jedną z modelek na pokazie Violi Piekut. Pojawiała się też w programach rozrywkowych. Jest kobietą wielu talentów.

Zobacz także: Honorata Skarbek w ostatniej chwili zrezygnowała z występu podczas koncertu “Artyści Przeciw Nienawiści”. Dlaczego?


Honorata Skarbek - nowa fryzura

Honorata Skarbek - nowa fryzura

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek – Bestsellery Empiku 2020

Honorata Skarbek – Bestsellery Empiku 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×