Honorata Skarbek intymnym zdjęciem świętuje rocznicę ze Smolastym. Miłość jednak kwitnie?

Smolasty i Honorata Skarbek są parą

Smolasty i Honorata Skarbek są parą

Honorata Skarbek i Smolasty świętują pierwszą rocznicę związku

Honorata Skarbek pokazała fanom bardzo intymne zdjęcie ze Smolastym. Choć w mediach pojawiały się plotki, że para nie jest już razem, raper i wokalistka świętowali pierwszą rocznicę związku. Co prywatna fotka mówi o ich relacji? 

W show-biznesie nowe pary pojawiają się nieustannie, niczym grzyby po deszczu i jak grzyby, mają tendencję do szybkiego znikania. Media i fani nie raz i nie dwa widzieli wielkie miłosne historie, które przemieniały się w jeszcze większe sercowe porażki. Wystarczy spojrzeć choćby na związek Angeliny JolieBrada Pitta, którzy przez lata uchodzili za parę idealną. Często bywa jednak tak, że plotki o rozstaniu rzeczywiście są jedynie złośliwymi pomówieniami i najwyraźniej to spotkało SmolastegoHonoratę Skarbek. O kryzysie w związku wokalistki i rapera mówi się od 2018 roku. Mieli się nawet rozstać, dla utrzymania pozorów pojawiając się jednak na tych samych ściankach. Wygląda jednak na to, że to zwykłe kłamstwo.

Skarbek pochwaliła się właśnie intymnym, bardzo czułym zdjęciem ze swoim partnerem, chcąc w ten sposób zaznaczyć bardzo ważny dzień. Wygląda na to, Że 5 kwietnia minęła im okrągła rocznica związku, co Honorata postanowiła oznajmić w social mediach. Być może chciała w ten sposób uciąć męczące doniesienia o rozstaniu? Wszystko wskazuje na to, że para po prostu postanowiła wycofać się z życia na widelcu i nie chce karmić prasy swoją relacją. Na rocznicowym zdjęciu oboje wyglądają bowiem na bardzo ze sobą zżytych, a kryzysu ani widu, ani słychu.

Ładna z nich para?

Honorata Skarbek w ostatniej chwili zrezygnowała z występu podczas koncertu “Artyści Przeciw Nienawiści”. Dlaczego?

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2019: Smolasty, Honorata Skarbek, Roksana Węgiel, Marta Gałuszewska

Tłum celebrytów na imprezie radia Eska: Baron, Marta Gałuszewska, Smolasty, Honorata Skarbek, Magda Schejbal


Honorata Skarbek i Smolasty świętują rocznicę związku

Honorata Skarbek i Smolasty świętują rocznicę związku

Honorata Skarbek - Sephora Trend Report 2018

Honorata Skarbek - Sephora Trend Report 2018

Honorata Skarbek – Bestsellery Empiku 2019

Honorata Skarbek – Bestsellery Empiku 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×