Honorata Skarbek miała wypadek. Doznała groźnej kontuzji: „Wyje*** się praktycznie wszystko, co mogło”

Honorata Skarbek miała wypadek

Honorata Skarbek miała wypadek

Honorata Skarbek przekazała fanom smutną wiadomość. Jak się okazuje, doznała kontuzji. Wszystko przez przepracowanie.

Honorata Skarbek to piosenkarka, autorka tekstów i blogerka. Dawniej występowała pod pseudonimem Honey. Urodziła się w 1992 roku w Zgorzelcu. Mniej więcej od 2009 roku rozwija karierę w show-biznesie. Dwa lata później wydała pierwszy album. Od tego czasu wydała łącznie cztery krążki studyjne, z których dwa zdobyły status złotych płyt.

W ostatnim czasie Honorata ma problemy zdrowotne. Opowiedziała o nich kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak wyznała:

Od kilku tygodni mam na twarzy jakąś wysypkę, na co dzień jej nie widać, ale coś tam się dzieje pod skórą i domyślam się, że powodem może być to, że pies czasami liże mnie po twarzy. Wybrałam się wczoraj do dermatologa. W ten sam dzień wbiłam sobie w stopę ogromne szkło, które porozcinało mi dwa palce do mega głębokich ran. Podczas wizyty u dermatologa oprócz specyfików na buźkę spytałam o coś na zagojenie ran na stopie. Dostałam dwie osobne recepty.

Artystka wybrała się do apteki i zrealizowała receptę. Na miejscu okazało się, że dostępna jest tylko jedna z kilku maści. Pozostałe miały przyjść do apteki dopiero następnego dnia.

Wróciłam do domu i wysmarowałam sobie całą buzię na noc, ale coś mnie mega swędziało na tej twarzy i po 3 godzinach zmyłam tę maść. Podkreślę, że nawet specjalnie spojrzałam wcześniej na recepty, którą maść kupiłam i do czego ona jest. Dzisiaj właśnie już po zakupie kolejnych produktów z recepty chciałam zrobić sobie pielęgnacje na buzię i posmarować rany na stopie. Raz jeszcze spojrzałam na recepty. No i jak myślicie, co się okazało?! – zapytała retorycznie.

Stan jej skóry na twarzy tylko znacznie się pogorszył. To jednak nie koniec „przygód” Honoraty. Okazuje się, że ma ona kolejne problemy natury zdrowotnej.

Honorata Skarbek doznała kontuzji. Co się jej stało?

Honorata Skarbek podzieliła się na InstaStory wyznaniem dotyczącym swojego stanu zdrowia.

Dobra, misiaczki. Z życia wzięte. Przychodzę do domu, po ośmiu godzinach siedzenia w biurze, gdzie „wyj***” się praktycznie wszystko, co mogło – zaczęła.

Wyjaśniła, że ze względu na przepracowanie doznała groźnej kontuzji nadgarstka.

Robię dziesięć rzeczy na raz, ale to już nie chodzi o to. Po prostu jestem mega zmęczona. Poza tym mam kontuzję nadgarstka przez klikanie. Prawdopodobnie jest to zapalenie cieśni nadgarstka. Nie mogę ruszać tą ręką. A nie mogę jej nie używać, bo nie mogłabym funkcjonować, bo jest to prawa ręka – uzupełniła.

W dalszej części filmiku Honorata była smutna. Momentami zanosiła się na płacz, co widać w zdjęciach w galerii. Wszystko przez to, że jej pies rozniósł po całym domu nieczystości z dworu. Jak widać, piosenkarka musiała mieć naprawdę kiepski dzień.


Honorata Skarbek miała kontuzję

Honorata Skarbek miała kontuzję

Honorata Skarbek miała kontuzję

Honorata Skarbek miała kontuzję

Honorata Skarbek miała kontuzję

Honorata Skarbek miała kontuzję

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×