Kolejny hollywoodzki gwiazdor zachwycił się Dodą! Najpierw Slash, a teraz…

Doda

Doda

Ryan Reynolds zachwycił się Dodą

Doda to prawdziwa szczęściara. W listopadzie ubiegłego roku gwiazda zaskoczyła wszystkich grając koncert ze Slashem podczas jego wizyty w Łodzi. Wokalistka zrobiła na muzyku tak ogromne wrażenie, że ten postanowił ją zaprosić w trasę także do innych krajów.

Zobacz: Tylko u nas! Doda poleciała w światową trasę ze Slashem!

Okazuje się, że Slash nie jest jedyną gwiazdą zza wielkiego oceanu, która zachwyca się Dodą. Do grona jej wielbicieli dołączył… Ryan Reynolds! Kanadyjski aktor znany między innymi z filmu X-Men Geneza skomentował naszą rodaczkę podczas spotkania z Łukaszem Jakóbiakiem!

Podczas spotkania promującego świeeetny film „Deadpool”: „Pokazywali mi Twój program. Kim jest ta piękna, blond dziewczyna w wannie pijąca szampana? -Doda. „Ona jest hot! Czy w wannie była nago?” – zrelacjonował dziennikarz

Wszystko wskazuje na to, że wiadomość zachwyciła blond piękność. Gwiazda od razu pochwaliła się komplementem na swoim Instagramie.

Ja tez pozdrawiam??ps: byłam w podwiązkach – odpowiedziała aktorowi

Tym sposobem narodziła się nowa, hollywoodzko – polska znajomość 😉 Dorota ma powody do dumy!

Przypomnijmy, że Ryan to mąż pięknej Blake Lively. W latach 2008 – 2011 jego żoną była seksowna Scarlett Johansson. Teraz w jego oko wpadła Doda. Aktor udowadnia, że ma niezły gust w kwestii kobiet… 🙂

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds

Doda (fot. Instagram)

Doda (fot. Instagram)

Doda i Slash na koncercie w Łodzi fot. Jastrząb Post exclusive

Doda i Slash na koncercie w Łodzi fot. Jastrząb Post exclusive


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×