Gwiazdy „Holiday” po latach. Jak zmieniły się Cameron Diaz i Kate Winslet to żadna tajemnica. A reszta obsady?

Holiday gwiazdy obecnie

Holiday gwiazdy obecnie

Jednym z największych świątecznych hitów jest komedia Holiday. Jak w ciągu 16 lat zmienili się aktorzy filmu i czym się teraz zajmują? Sprawdziliśmy.

Holiday jest jednym z najpopularniejszych świątecznych filmów. Mimo że od pierwszej emisji minęło 16 lat, nadal ma wielu fanów na całym świecie. Z pewnością w dużej mierze do sukcesu produkcji przyczyniła się gwiazdorska obsada. Rzadko zdarza się, aby w ekranizacji grało tylu świetnych aktorów. W główne role wcieliły się Cameron Diaz Kate Winslet, a towarzyszyli im hollywoodzcy przystojniacy: Jude LawJack Black.

Gwiazdy Holiday obecnie. Jak się zmieniły i co robią?

Holiday po raz pierwszy został wyemitowany 5 grudnia 2016 roku. Produkcja opowiada historię Iris (Kate Winslet), która pracuje w jednej z londyńskich gazet i mieszka na angielskiej prowincji oraz Amandy (Cameron Diaz) – właścicielki agencji reklamowej w Los Angeles.

Główne bohaterki powszechnie są uznawane za kobiety sukcesu, jednak mają problemy z mężczyznami. Chcąc wyleczyć złamane serca, postanawiają uciec gdzieś daleko. Ostatecznie odnajdują swoje ogłoszenia na portalu oferującym możliwość tymczasowej zamiany domami. Wówczas w ich życiu dochodzi do wielkiej rewolucji.

Komedia o zabarwieniu romantycznym od lat skupia przed telewizorami szerokie grono amatorów świątecznych produkcji filmowych. Dzieło zostało wyreżyserowane przez Nancy Mayers i szybko okrzyknięto je hitem wszechczasów.

Cameron Diaz w Holiday i obecnie

Trzeba przyznać, że dla wielu aktorów Holiday czas zatrzymał się w miejscu. Szczególnie dla Cameron Diaz, która nadal prezentuje się świetnie, a wysportowanej sylwetki mogą pozazdrościć jej nawet nastolatki.

48-letnia aktorka zyskała międzynarodową sławę, jednak już kilka lat temu postanowiła zrobić sobie przerwę od aktorstwa i poświęcić się macierzyństwu. W 2015 roku wyszła za mąż za członka zespołu Good Charlotte – Benji Maddena. Niechętnie opowiada o życiu prywatnym.

Cameron Diaz - 16 lat od pierwszej emisji Holiday

Cameron Diaz w Holiday i obecnie

Kate Winslet w Holiday i obecnie

Kate Winslet w październiku skończyła 45 lat i mimo upływu lat wciąż wygląda jak za czasów Holiday. W przeciwieństwie do swojej koleżanki nadal jest aktywna zawodowo. Lista projektów, w których ma wziąć udział w najbliższym czasie, stale się wydłuża. Jeszcze w tym roku zagra w serialu, który zostanie wyemitowany na antenie HBO.

Kate Winslet - 16 lat po pierwszej emisji Holiday

Kate Winslet w Holiday i obecnie

Jude Law w Holiday i obecnie

Jude Law skończył w tym roku 47 lat i nadal jest jednym z najprzystojniejszych aktorów na całej kuli ziemskiej. Trzy miesiące temu aktor powitał na świecie swoje szóste dziecko, które jest pierwszym z jego żoną Phillipą Coan. Obecnie z powodu pandemii koronawirusa większość wolnego czasu spędza z rodziną.

Jude Law - 16 lat po pierwszej emisji Holiday

Jude Law w Holiday i obecnie

Jack Black w Holday i obecnie

Jack Black jest jednym z najzdolniejszych aktorów komediowych i komików. Kilka lat temu założył kanał na YouTube. Aktor skończył 51 lat i już rok temu w jednym z wywiadów zdradził, że wystąpi jeszcze w tylko jednym dziele kinowym, a później rezygnuje z kariery zawodowej, aby poświęcić się życiu rodzinnemu.

Jack Black - 16 lat po pierwszej emisji Holiday

Jack Black w Holiday i obecnie

Rufus Sewell w Holiday i obecnie

Rufus Sewell skończył w tym roku 53 lata. Grał między innymi w filmie Legenda Zorro z 2005 roku oraz Paris, je t’aime w 2006 roku. Po blisko 15-letniej przerwie powrócił w w 2019 roku w produkcji Judy z Renee Zellweger.

Rufus Sewell

Rufus Sewell w Holiday i obecnie

Eli Wallach nie żyje

Eli Wallach wcielił się w rolę Arthura. Był jednym z najdłużej grających aktorów na świecie. Przed śmiercią zagrał jeszcze w kilku filmach, w tym w The Ghost Writer. Zmarł w 2014 roku w wieku 98 lat.

Eli Wallach w Holiday

Eli Wallach w Holiday

O której i kiedy leci Holiday w święta? W tym roku będziecie mogli obejrzeć świąteczny hit 26 grudnia o godzinie 23:05 na antenie TVN Fabuła oraz na platformie Netflix – tutaj.


Holiday film

Holiday film

Holiday film

Holiday film

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni american dream czyli 0 ani urody ani rodziny ani szczęscia a za to konta pełna ale święta białe sevendays nie lubie kakała ale smacznego i to tyle

  • Gość pisze:

    Piękny film.

  • Gość pisze:

    Taki live jakie gwiazdy takie holiday nie ma czego zazdroscić a do zakładu pogrzebowego mikołaje nie przychodzą to zakłady przychodzą do mikolajów ha ha jesus superstar i tó tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×