Ramona Rey oddała hołd Korze na pokazie mody. Tak się śpiewa „Krakowski Spleen” [WIDEO]

Kora, Ramona Rey

Kora została upamiętniona podczas pokazu trendów w modzie i fryzjerstwie. Hołd oddała jej Ramona Rey, która zaśpiewała cover jednego z największych przebojów Maanamu – Krakowski Spleen. Publiczność oniemiała z wrażenia.

Śmierć Kory wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym. W lipcu 2018 odeszła legendarna gwiazda, która na stałe wpisała się w historię polskiej muzyki. Była jedną z najbardziej rozpoznawanych i cenionych artystek. Jej twórczość zmieniła postrzeganie ludzi na pojęcie muzyki rockowej. Żal i ból po śmierci Olgi Sipowicz zmniejszyć może hołd, jaki oddała jej ostatnio Ramona Rey.

Zobacz: Zdewastowano mural Kory. Aż przykro patrzeć na to, jak teraz wygląda

Ramona Rey oddała hołd Korze. Jak zaśpiewała Krakowski spleen?

Ikona muzyki została uczczona podczas spektakularnego pokazu mody i fryzur, na którym piękne modelki prezentowały najsilniejsze trendy w rytm przeboju Krakowski spleen. Piosenka uważana jest za jedną z najważniejszych w dorobku Kory.

Na wzruszający gest upamiętnienia zmarłej gwiazdy zdecydowała się Ramona Rey, która od początku swojej kariery cieszy się opinią artystki absolutnej. Na jej koncerty przychodzą tłumy, płyty sprzedają się świetnie, a swego czasu jej talent doceniono także za granicą, np. w Rosji.

Ramona, która w ramach projektu Trendvision 2019 Award zaśpiewała w duecie z uczestnikiem Must be the musicPatrykiem Komosą, poruszyła licznie przybyłą publiczność oraz internautów:

Lenka słucha, ogląda i mówi: „Mama, ja też chcę tak śpiewać jak ta Pani” – napisała jedna z osób obserwujących profil Ramony Rey na Instagramie, której przyklasnęły kolejne, określając wykon jako „cudowny”, „fajny” i „wspaniały”.

Tak wzruszającego gestu nikt nie mógł się spodziewać. Zobaczcie, jak Ramona poradziła sobie z Krakowskim Spleenem. Naszym zdaniem to jedno z najlepszych wykonań evergreenu jakie kiedykolwiek słyszeliśmy. Coś pięknego.

Zobacz: Niewiarygodne. Tak wyglądał grób Kory w pierwszą rocznicę śmierci


Mural z Korą na wiosnę

Mural z Korą na wiosnę

Kora i Ramona

Kora i Ramona

Traumatyczna młodość Olgi Sipowicz

Traumatyczna młodość Olgi Sipowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×