To już 25 lat odkąd Kinga Rusin zachwyca Polaków na wizji! Zobaczcie jak gwiazda wyglądała ćwierć wieku temu! Metamorfoza jest ogromna [DUŻO ZDJĘĆ]

Kinga Rusin 25 lat w telewizji

Kinga Rusin 25 lat w telewizji

25 lat Kingi Rusin w telewizji. Jak zmieniła się od 1993 roku?

Kinga Rusin swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w wieku 22 lat. 5 lutego 1993 roku, po raz pierwszy publiczność miała okazję zobaczyć debiutującą, młodziutką prezenterkę, która dziewczęcym głosem przedstawiała najważniejsze informacje dnia. Debiut Kingi był niezwykle udany, w ciągu dwóch lat stała się ulubienicą widzów, producenci powierzyli jej bowiem odpowiedzialną rolę gospodyni Teleexpressu. Wybór Kingi na prowadzącą okazał się strzałem w dziesiątkę. W 1994 roku gwiazda otrzymała Wiktora za najbardziej obiecujący talent. Następnie razem z mężem, Tomaszem Lisem, spełniła swoje marzenie i wyjechała do USA.

Zawsze z sentymentem wspomina się młodość. Te ostatnie 20 lat w telewizji to czas niesamowicie intensywnych zmian. Czasy, w których debiutowałam, i dzisiejszą rzeczywistość dzielą lata świetlne. Zmieniło się dosłownie wszystko. Widzowie mają ogromny wybór, codziennie głosują pilotem od telewizora. Wtedy istniał jeden program rozrywkowy, było pięć spikerek na krzyż. W momencie, kiedy dostałam Wiktora i miałam naprawdę dużą rozpoznawalność i pierwszą okładkę w tygodniku „Antena”, co było szczytem sukcesu, (śmiech) miałam tylko jedną myśl w głowie – pojechać do Ameryki! Rozmawiałam niedawno z Bożeną Walter: Pani Kingo, czy pani pamięta, jak panią zaczepiłam na korytarzu w telewizji i zaproponowałam, żeby pani z Krzysiem Ibiszem poprowadziła „Czar par”? To był ’94 rok, ten program oglądała cała Polska. Odmówiłam, bo w głowie miałam tylko jeden cel: wyjazd do Ameryki – tak w 2016 roku na łamach dwutygodnika „Gala” swoje początki wspominała Rusin.

W latach 90. Kina pracowała nie tylko jako prezenterka i dziennikarka:

Później byłam również reporterem, producentem, scenarzystą, realizatorem, a jak było trzeba operatorem i montażystą. Przeprowadziłam setki wywiadów z wielkimi gwiazdami, wybitnymi twórcami, odkrywcami, naukowcami, nieprzeciętnymi ludźmi. Zrealizowałam dziesiątki reportaży zarówno w Polsce jak i zagranicą – wspomina gwiazda we wpisie, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Do Polski Rusin wróciła w 1997 roku. Od razu wzbudziła zainteresowanie nowej, dopiero co utworzonej stacji TVN, na antenie której poprowadziła magazyn Wizjer. Swoją pracę na wizji Kinga przerwała ze względu na macierzyństwo – w 1996 roku urodziła córkę Polę, a cztery lata później Igę.

Historia Kingi Rusin – powrót do TVN i wygrana w Tańcu z gwiazdami

Do stacji TVN prezenterka wróciła w 2005 roku, została wówczas współprowadzącą Dzień Dobry TVN, towarzyszyła Marcinowi Mellerowi. W tym samym roku TVN rozpoczął emisję programu Taniec z gwiazdami. Za namową Edwarda Miszczaka, dziennikarka wzięła udział w 4. edycji show (2016 r.), chociaż Rusin nie nastawiała się na sukces, to w parze ze Stefano Terrazzino wygrała finał programu. Od tego momentu Kinga stała się nie tylko cenioną dziennikarką, ale też jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Na początku byłam zażenowana, powiem szczerze, byłam nieszczęśliwa, to nie była moja decyzja, tylko dyrektora Miszczaka, któremu wiadomo, że się nie odmawia. On powiedział że teraz mamy taki okres, to był pierwszy rok Dzień Dobry TVN, że ten program trzeba „podpromować”. Miałam małe dzieci, mieszkałam poza Warszawą, to logistyczne była gehenna, ale pan dyrektor powiedział „góra 4 programy, nawet 5”, a potem się wciągnęłam – zdradziła po latach Rusin w wywiadzie dla programu „Gala Studio” w 2017 roku.

Gwiazda hitów TVN-u: You Can Dance i Agent Gwiazdy

W latach 2007-2010 gwiazda telewizyjna została prowadzącą You can dance – po prostu tańcz, a od 6. edycji tanecznej rywalizacji zasiadała w jury programu, oddając poprzednie stanowisko Patricii Kazadi. Jako jedna z głównych i najbardziej lubianych przez widzów gwiazd TVN-u, prezenterka stanęła przed kolejnym wyzwaniem jakim było poprowadzenie hitu sprzed prawie dwóch dekad. Program Agent, bo o nim mowa, z udziałem gwiazd, okazał się złotym strzałem. Kinga Rusin nie ukrywa jednak, że podczas kilkutygodniowej pracy na planie skazana jest na samotność:

Była samotna! Niestety jestem na to skazana podczas kręcenia. Gdy ruszyła pierwsza część zdjęć mieszkałam 40 kilometrów dalej niż cała reszta – wyznała w rozmowie z „Faktem” tuż przed premierą trzeciej edycji.

Wiosną 2018 roku zobaczymy już trzeci sezon show.

Życie prywatne i kosmetyczne imperium Kingi Rusin

Piękna dziennikarka związana jest obecnie z cenionym prawnikiem, Markiem Kujawą, z którym od czasu do czasu pojawia się na czerwonym dywanie. Każde wyjście pary urasta do rangi wielkiego wydarzenia:

Doceniam wszystko, co mam. Jestem zdrowa, mam rodzinę, wspaniałe córki, partnera, z którym chcę dzielić swoje życie, oraz pracę, która jest jednocześnie moją pasją. Nie można chcieć więcej – tymi pięknymi słowami w „Gali” Kinga Rusin podsumowała swoje życie prywatne i zawodowe.

Dodajmy również, że gwiazda telewizyjna jest właścicielką świetnie prosperującej marki kosmetycznej Pat&Rub, która oferuje swoim klientom w 100% naturalne produkty.

Kilka lat temu zamarzyły mi się idealne kosmetyki, w 100% naturalne, pięknie pachnące o natychmiastowym działaniu, o idealnej konsystencji, doskonałej wchłanialności – napisała Kinga Rusin na oficjalnej stronie marki, dodając: W tych buteleczkach, słoikach i ampułkach zostały ujarzmione siły natury. Wykorzystaliśmy ich dobroczynne właściwości. Nikt nie wymyślił niczego lepszego od natury. Pamiętajmy o tym wybierając produkty pielęgnacyjne. Troszczmy się o siebie nie niszcząc środowiska – czytamy na patandrub.eu.

Zobaczcie, jak Kinga Rusin zmieniała się przez ćwierć wieku na oczach telewidzów.

Zobacz: Kinga Rusin ma gest jak szejk arabski! Do puszki WOŚP wrzuciła wielki plik stuzłotowych banknotów! W sumie aż… Szok!

Zobacz: Tak gorąco jeszcze nie było! Kinga Rusin i Marek Kujawa nie powstrzymali namiętności nawet na imprezie! Istne szaleństwo!

Zobacz: Kinga Rusin skarży się na samotność! Rozchwytywana gwiazda ujawniła smutną prawdę


Kinga Rusin w 1993 roku

Kinga Rusin w 1993 roku

Kinga Rusin w 1999 roku

Kinga Rusin w 1999 roku

Kinga Rusin na okładce magazynu Sukces

Kinga Rusin na okładce magazynu Sukces

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×