Szukaj

Meghan Markle chciała przechytrzyć media razem z byłą Pierwszą Damą! Wszystko wyszło na jaw. Wiemy więcej, niż powinniśmy

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle zaprosiła do siebie Hilary Clinton. Spotkanie miało charakter prywatny, ale już wiadomo o czym rozmawiały księżna Sussexu i była Pierwsza Dama USA, która zachwyciła się małym Archiem. Co donosi brytyjska prasa?

Meghan Markle jest najmniej lubianą kobietą z całej brytyjskiej rodziny królewskiej, co niedawno potwierdziło badanie przeprowadzone wśród Anglików (ponad 67% nie przepada za księżną Sussexu). Żona Harry’ego robi co może, by odczarować negatywny wizerunek, i dlatego wykonała niezwykle odważny krok. Postanowiła zaprosić do swojego domu Hilary Clinton. Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych z radością przyleciała na spotkanie z Nowego Jorku do Londynu.

Zobacz: Szykuje się świąteczny skandal! Meghan Markle namówiła księcia Harry’ego na wyjazd z kraju! To cios dla 93-letniej królowej!

Co Hilary Clinton robiła u Meghan Markle?

Całe przedsięwzięcie Meghan trzymała w tajemnicy. Nikt nie wiedział o tym, że na początku tygodnia odwiedziła ją sama Hilary Clinton. Media podają, że wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, a kobiety nawet się przytuliły na pożegnanie.

Głównym tematem rozmów było życie rodzinne. Była Pierwsza Dama chętnie opowiadała o nowo narodzonym dziecku swojej córki Chelsea – małym Jasperze. Obecnie księżna Sussexu przebywa na sześciotygodniowej przerwie od królewskich obowiązków. Kobieta będzie widywana publicznie dopiero na początku przyszłego roku. Nie oznacza to jednak, że Meghan całkowicie zrezygnowała z życia towarzyskiego.

W czasie wizyty Hilary był obecny również książę Harry i sześciomiesięczny Archie. 72-letnia Clinton z radością patrzyła na małego chłopca i nawet zdecydowała się go wziąć na ręce. Kobieta ma w końcu całkiem spore doświadczenie w wychowywaniu dzieci – ma aż trójkę wnuków.

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison

Meghan i Hilary poznały się dawno temu. Księżna w wieku 11 lat postanowiła poprosić Clinton o pomoc w jednej ze spraw społecznych, która wówczas bardzo ją poruszyła. Chodziło o reklamę mydła i jej seksistowski wydźwięk. Nie wiadomo jednak, czy nastoletnia Markle dostała wtedy odpowiedź od żony prezydenta USA.

Prawdopodobnie podczas ostatniego spotkania kobiety rozmawiały na tematy społeczne i wizerunkowe. Nieoficjalnie mówi się, że Hilary udzieliła Meghan kilku uwag odnośnie jej wystąpienia w jednym z ostatnich dokumentów telewizyjnych, który podobno podzielił rodzinę królewską (Meghan opowiadała o minusach bycia księżną). Pewne jest jednak, że kobiety bardzo się polubiły. Mamy nadzieję, że ich przyjaźń rozkwitnie i pomoże księżnej w zdobyciu sympatii poddanych.

Zobacz: Książę Harry i Meghan Markle pokazali nowe zdjęcia Archiego. Powód szczególny, bo 71 urodziny księcia Karola


Meghan Markle ma płaski brzuch - spotkanie w Windsorze

Meghan Markle ma płaski brzuch - spotkanie w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×