Szukaj

Żona Borysa Szyca pochwaliła się synkiem: „Niesie nadzieję”. Henio to wykapany tata

Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Henryk Szyc to wykapany tata. Żona Borysa Szyca pokazała zdjęcie niemowlaka, który rozczulił internautów. Dołączyła do niego wzruszający wpis.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od siedmiu lat, ale poznali się znacznie wcześniej – w 2006 roku. Oboje byli jeszcze dwudziestoparolatkami i pracowali przy spektaklu Porozmawiajmy o życiu i śmierci Krzysztofa Bizia. Borys grał syna Krystyny Jandy, a Justyna była asystentką słynnej Agnieszki z Człowieka z marmuru. Tamto spotkanie przyniosło krótkotrwały związek, po którym oboje szukali spełnienia z innymi partnerami. Zdaje się, że szczęśliwie dla nich, nic z tych poszukiwań nie wyszło.

Ponowne spotkanie zaowocowało kilka lat temu drugą próbą, która doprowadziła ich pod koniec ubiegłego roku na ślubny kobierzec, gdy Justyna już była w zaawansowanej ciąży. Informacją o ślubie podzielili się z internautami w ostatnich godzinach starego roku.

View this post on Instagram

Dzień zakochanych. Takie święto z Ameryki, ale miłość to temat dla mnie bardzo ważny i wart celebrowania, więc wchodzę w to… Zastanawiałam się co napisać i postanowiłam sprawdzić co napisałam rok temu. I doszłam do wniosku, że to skopiuję i przekleję. Jestem bardzo szczęśliwa, że po roku mam takie samo zdanie, a uczucie którym darzę mojego męża jest coraz bardziej świadome i dojrzałe i każdego dnia daje nam obojgu radość i jest ogromną siłą motywującą nas do rozwoju. ❤️ ••• Budowanie relacji jest trudne i wymaga dużej uważności na potrzeby drugiego człowieka i nasze własne. Dla mnie miłość jest największą wartością, bez niej moje życie byłoby niepełne. Kiedyś miałam o niej wiele wyobrażeń, miałam wobec niej wiele niespełnionych oczekiwań i kojarzyła mi się raczej z rozczarowaniem… Dziś podchodzę do niej z dużym szacunkiem, słucham tego, co do mnie mówi i każdego dnia doceniam, że jest. Miłość powinna być źródłem siły dla obojga, wzajemną troską, wolnością, powinna być oparta na chęci dawania by dać, a nie dawania by dostać, opierać się na zasadach partnerstwa, pozwalać partnerom na słabszy czas, nie oceniać, nie oczekiwać, że zawsze będzie tylko dobrze. Miłość to dla mnie nieustanna ciekawość poznawania siebie nawzajem, a nie zmieniania drugiego człowieka pod swoje wyobrażenie. Myślę, że jeśli tak bardzo oczekujemy zmiany u naszego partnera, może to oznaczać, że powinniśmy najpierw przyjrzeć się sobie 😉 Miłość nie powinna działać na zasadach uzupełniania naszych braków i zaspokajania ich przez drugiego człowieka, powinna stanowić źródło rozwoju i wzajemnej motywacji. Zdrowe kłótnie zawsze w cenie 🙂 Kiedy dwoje ludzi, kłócąc się wkłada wysiłek w to, aby rozwiązać trudności i wsłuchują się w swoje emocje, a nie tylko forsują swoje racje, wtedy kłótnia może być źródłem wiedzy o partnerze, o jego marzeniach i lękach. Relacja, którą zbudowaliśmy z moim mężem stwarza nam przestrzeń, gdzie każde z nas może realizować nie tylko wspólne, ale też swoje własne, indywidualne cele. Dla mnie prawdziwa i zdrowa miłość jest wtedy, kiedy nie prosi o poświęcenie marzeń żadnej ze stron, a popycha do ich realizacji. cdn…Reszta w komentarzu pod postem 😉

A post shared by ???????????????????? (@jus_naglowska) on

Jak wygląda syn Borysa Szyca?

Zdjęcie Henia, którym szczęśliwa mama podzieliła się z fanami, zostało opatrzone wzruszającym podpisem:

Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary

Trzeba przypomnieć, że dzięki Heniowi gromadka ich dzieci poszerzyła się o pierwszego chłopca. Borys ma bowiem córkę z poprzedniego związku, a Justyna dwie dziewczynki.

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. I pewnie sporo się zmieni w naszym postrzeganiu normalności. U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro (kiedykolwiek to jutro nie nastąpi…) – napisała małżonka Borysa Szyca.

Nietrudno dostrzec, że mały Henio, mimo że jest niemowlakiem i pewnie nie za dużo rozumie z otaczającego go świata, to jednak jest niezwykle ważnym elementem wspólnego życia Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej.

Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek – dodała świeżo upieczona mama na koniec swojego postu.

Patrząc na zdjęcie Henia, nie sposób się dziwić Justynie, że tyle pięknych emocji budzi w niej mały synek. Jest niezwykle podobny do Borysa – tak uważają internauci. Zgadzacie się?

View this post on Instagram

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. I pewnie sporo się zmieni w naszym postrzeganiu normalności. U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro (kiedykolwiek to jutro nie nastąpi…) Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek ❤️ #synek #miłość #nadzieja #siła #wiara #cudnarodzin #kocham #macierzyństwo

A post shared by ???????????????????? (@jus_naglowska) on


Syn Borysa Szyca

Syn Borysa Szyca

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×