Szukaj

Brytyjski gwiazdor filmowy zagra Wiedźmina w adaptacji Netflixa! To będzie wielka promocja Polski za granicą!

 

Henry Cavill zagra Wiedźmina w serialu Netflix

Wszyscy fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego na te informacje czekali od roku. Dokładnie w maju Netflix zapowiedział bowiem nową produkcje serialu o polskim Wiedźminie, na podstawie bestsellerów Andrzeja Sapkowskiego. Media licytowały się wówczas komu przypadnie rola główna, czyli kultowa postać  Geralta z Rivii.

Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu których poświęciłem ponad trzydzieści lat . Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek. – wyjawił rok temu  Andrzej Sapkowski.

Juz wszystko wiadomo! Okazało się, że Wiedźmina zagra Henry Cavill, 35-letni brytyjski gwiazdor, którego widzowie pamiętają z Dynastii Tudorów i filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że przystojny Henry Cavill wystąpił również ostatnio w światowym hicie Mission Impossible – Fallout. Jak sam wyznał jest ogromnym fanem serii powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Do tej pory Henry jest najbardziej znany jednak ze swojej podwójnej roli ‘Clarka Kenta / Supermana,’ w Człowieku ze stali, najbardziej kasowym z serii filmów o Spidermanie. Zagrał również w Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości. Aktor był nominowany do Złotego Globu za rolę w serialu Dynastia Tudorów.

Zatem jest szansa, że dzięki jego kreacji polski Wiedźmin stanie się znany na całym świecie!

 

Rajska Wielkanoc Roxi Gąski! Zakochany po uszy Jacek Rozenek zafundował swojej młodziutkiej dziewczynie święta życia! „W końcu szczęśliwy”

UPS! Michał Żebrowski przyłapany na gorącym uczynku! Aktor, dzierżąc imponujący bukiet kwiatów, czule całował Pazurę!

 

Przystojny i bardzo znany amerykański aktor zagra Geralta w najnowszym „Wiedźminie”?

 


Henry Cavill

Henry Cavill

Andrzej Sapkowski na liście bestsellerów

Andrzej Sapkowski na liście bestsellerów "New York Timesa"

Michał Żebrowski w

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×