Szukaj

Chrzest Henia Majdana. Wybrano datę, miejsce i chrzestnych. Znamy wszystkie szczegóły

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do chrztu Henia. Gdzie się odbędzie? Kiedy? Kogo wybrali do roli chrzestnych? Szczegóły obiegły media. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, Henia. Chociaż małżonkowie planowali do jesieni trzymać się z daleka od służbowych obowiązków, Perfekcyjna już dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy.

Przez pandemię koronawirusa przełożono nagrania do Projektu Lady, którego Rozenek jest prowadzącą. Miały ruszyć w marcu, ostatecznie ekipa i uczestnicy na planie pojawili się dopiero w czerwcu. Na czas realizacji programu Małgosia i jej rodzina zamieszkali w Pałacu w Rozalinie:

Nie planowałam takiego szybkiego powrotu. „Projekt Lady” miał powstać w marcu. […] Długo rozmawiałam z producentami, jak to pogodzić. Jednak udało nam się stworzyć świetne warunki. To nie jest tak, że uważam, że to jest fajne wracać 2 tygodnie po urodzeniu do pracy. Ale czasem trzeba. I jak trzeba, to faktycznie te warunki, które tutaj mam, umożliwiają to — komentowała Małgosia w rozmowie z tvn.pl.

Rozenek pokazała internautom, jak mieszka w Rozalinie. Garderoba robi wrażenie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują chrzest Henia

Małgorzata i Radosław, gdy wrócą do domu, nie będą mieli czasu na odpoczynek. Jak donosi Fakt, małżonkowie przygotowują się do chrztu Henia. Informator tabloidu podaje, że uroczystość odbędzie się pod koniec sierpnia. Postanowiono, że będzie miała miejsce nie w Warszawie, a w domu rodzinnym Rozenek:

Chcą, by chrzcin ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie — mówi znajomy Małgorzaty.

Rodzice wybrali już chrzestnych. Padło na rodziców Małgorzaty, którzy w spełnianiu tej funkcji mają już spore doświadczenie:

To będą jej rodzice, to zresztą nie pierwszy raz, bo oni są również chrzestnymi jej dwóch starszych synów: Tadzia i Stasia.

Czekamy na zdjęcia z uroczystości.


Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek w sukience Le Desir za 700 złotych

Małgorzata Rozenek w sukience Le Desir za 700 złotych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×