Finał Hell’s Kitchen 3: Klaudia Chamarczuk skomentowała wygraną Katarzyny Domańskiej. Ma swoją teorię na temat porażki

Klaudia Chamarczuk na Facebooku o wygranej Katarzyny Domańskiej

Klaudia Chamarczuk na Facebooku o wygranej Katarzyny Domańskiej

Klaudia Chamarczuk o przegranej w Hell’s Kitchen 3

Znana z Kuchennych rewolucji Klaudia Chamarczuk we wczorajszym finale Hell’s Kitchen 3 zajęła 2. miejsce. Program wygrała Katarzyna Domańska, która ma zaledwie 20 lat i marzenia o wielkiej karierze kulinarnej.

Zobacz: Internauci wiedzieli wcześniej o wygranej Kasi Domańskiej!

Klaudia Chamarczuk na Facebooku skomentowała przegraną. Podziękowała fanom, rodzinie i podkreśliła, co mogło zaważyć na tym, że musiała ustąpić zwycięstwa Katarzynie Domańskiej. Według Chamarczuk jednym z powodów porażki jest fakt, że ma dziecko i nie byłaby w stanie przeprowadzić się do Warszawy.

Cechowy Bar w Złotowie i dziecko Klaudii Chamarczuk

Poza tym Klaudia Chamarczuk z bratem Mikołajem prowadzą Cechowy Bar w Złotowie, który po rewolucji Magdy Gessler przeżywa oblężenie. Gwiazda Hell’s Kitchen 3 przyznaje, że nie wyobraża sobie pozostawienia swojego biznesu w rękach kogoś innego.

Kasia jest młoda, ambitna, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z dnia na dzień przeprowadziła się do Warszawy.  W żaden sposób się nie tłumaczę, lecz wierzę w to, że między innymi to była jedna z przyczyn dyskwalifikujących mnie do wygranej.  Dzisiaj wstałam jako wygrana w oczach mojej rodziny, znajomych oraz fanów – napisała Klaudia Chamarczuk na Facebooku (cały wpis pod artykułem)

Czy Katarzyna Domańska powinna wygrać Hell’s Kitchen 3? Też uważacie, że Klaudia Chamarczuk przegrała nie tyle z powodu gorzej przygotowanych potraw, co ze względu na brak możliwości zamieszkania w Warszawie?

Kasia Domańska wygrała Hell's Kitchen 3. Klaudia Chamarczuk tłumaczy się z przegranej na Facebooku

Kasia Domańska wygrała Hell’s Kitchen 3. Klaudia Chamarczuk tłumaczy się z przegranej na Facebooku

Klaudia Chamarczuk o przegranej w Hell's Kitchen 3 - Cechowy Bar w Złotowie, dziecko i problem z przeprowadzką?

Klaudia Chamarczuk o przegranej w Hell’s Kitchen 3 – Cechowy Bar w Złotowie, dziecko i problem z przeprowadzką?

Mikołaj Chamarczuk z dziewczyną na finale Hell’s Kitchen 3:

Mikołaj Chamarczuk z dziewczyną na finale Hell's Kitchen 3 wspierał siostrę. To z nim Klaudia Chamarczuk prowadzi Cechowy Bar w Złotowie po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler

Mikołaj Chamarczuk z dziewczyną na finale Hell’s Kitchen 3 wspierał siostrę. To z nim Klaudia Chamarczuk prowadzi Cechowy Bar w Złotowie po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×