Hollywoodzcy aktorzy kryli od ponad dekady gwałciciela?! Sprawa ujrzała wreszcie światło dzienne!

Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie

Co jakiś czas do mediów trafiają informacje o brutalnej stronie Hollywood. Już niejednokrotnie tabloidy donosiły o gwałtach, pobiciach, pedofilii czy też molestowaniach, które mają miejsce w kuluarach amerykańskiego show-biznesu.

Jak donosi New York Time, obecnie całe Stany Zjednoczone żyją sprawą producenta Herveya Weinsteina, który został oskarżony o molestowanie kobiet. Gwiazdor sfinansował takie dzieła jak Pulp Fiction, Sin City – Miasto grzechu oraz Władcę Pierścieni. Podobno sponsor filmowy skrzywdził seksualnie m.in. Rose McGowan i Ashley Judd.

Zapewne cała sprawa odbyłaby się bez większego echa, lecz w aferę zamieszanych jest dwóch amerykańskich aktorów, tj. Matt Damon i Russell Crowe. Z informacji jakie przekazał New York Time, hollywoodzcy gwiazdorzy wiedzieli o wszystkich incydentach już od 2004 roku, lecz to właśnie pod ich naciskiem zamieciono oskarżenia pod dywan.

Ponad dekadę temu, gdy sprawa miała ujrzeć światło dzienne, Hervey Weinstein stał na czele Miramaxu, które wyprodukowało m.in. Butownika z wyboru, za którego Matt Damon dostał Oscara.

Szokującą prawdę skomentowało wiele amerykańskich gwiazd filmowych. Swojego rozczarowania nie kryła m.in Mery Streep, która podzieliła się swoimi odczuciami w mediach społecznościowych:

Haniebne wieści o Harveyu Weinsteinie zbulwersowały wielu z nas, których pracę i działania przez lata wspierał – napisała Streep.

Myślicie, że taki skandal zaszkodzi karierze Matta Demona i Russella Crowe’a?

Popularny aktor oskarżony o pedofilię! W jego komputerze aż roiło się od pornografii z udziałem nieletnich

Matt Demon

Matt Demon

Russell Crowe

Russell Crowe

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein


Russell Crowe w Dublinie

Russell Crowe w Dublinie

Rozdanie nagród 68th Annual DGA

Rozdanie nagród 68th Annual DGA

Matt Damon

Matt Damon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×