Szukaj

Harry Styles i starasza o 10 lat Olivia Wilde potwierdzili związek! Romantyczne zdjęcia w tempie błyskawicy obiegły światowe media

Harry Styles i Olivia Wilde

Harry Styles i Olivia Wilde

Harry Styles i Olivia Wilde potwierdzili plotki o tym, że są w związku. Pierwsze zdjęcia pary obiegły media. Takiego romansu chyba nikt się nie spodziewał.

Harry Styles to jedno z najbardziej gorących nazwisk świata muzyki ostatniego czasu. Wystarczy przypomnieć jego wielki przebój lata Watermelon Sugar i już wszystko staje się jasne. Do tego dochodzi jego charyzmatyczna osobowość, niebanalny styl i wielka wrażliwość. To wszystko powoduje, że kochają go kobiety i mężczyźni na całym świecie.

Jest wrażliwym artystą, który wymyka się schematom. Nie boi się wyrażać siebie w muzyce czy niebanalnych stylizacjach. Wszystko to razem powoduje, że jest bardzo intrygującym mężczyzną.

Nie wychowałem się w męskim świecie, ale z mamą i siostrą. Czuję się znacznie lepiej z tym, jaki jestem. Myślę, że w byciu wrażliwym i w pozwoleniu sobie na byciu kobiecym jest dużo męskości. Bardzo dobrze się z tym czuję – mówił zaraz po odejściu z One Direction w rozmowie z aktorem Timothee’m Chalametem.

Niestety, miliony fanek na całym świecie będą, delikatnie mówiąc, niepocieszone, bo 26-letni Harry właśnie oficjalnie potwierdził swój związek z o 10 lat starszą gwiazdą Dr House Olivią Wilde.

Harry Syles i Olivia Wilde potwierdzają swój związek

Najgorętsza para Hollywood, jak od razu zostali nazwani przez media Olivia i Harry, razem pojawiła się na ślubie agenta wokalisty Jeffreya Azoffa z Glenne Christiaansen.

Ceremonia odbyła się na ranczu San Ysidro w Montecito, gdzie paparazzi sfotografowali, jak zakochani trzymają się za ręce. Magazyn People, powołując się na informatora, podaje, że para spotyka się już od kilku tygodni.

Page Six z kolei ujawnia, że Harry Styles na ślubie przyjacheila zapoznał Olivię Wilde ze swoimi znajomymi, przedstawiając ją jako swoją „dziewczynę”. Wszyscy mieli być bardzo zaskoczeni. Na dodatek, piosenkarz wspomniał o Wilde w trakcie swojej przemowy, którą wygłosił przed 20 weselnikami.

Trzymał ją za rękę i całował – donosi amerykański portal.

Parze udało się przez jakiś czas wszystko utrzymać w tajemnicy. Harry podobno nie ma też problemu ze znaczną różnicą wieku.

Nie ma z tym problemu. Wyglądają na bardzo szczęśliwych – mówi informator.

Zdjęcia z przyjęcia w tempie błyskawicy obiegły zagraniczne media.

Oboje prezentowali się stylowo. Wilde w sukni w stylu boho i w różowej opasce na głowie, a Styles w świetnie skrojonym garniturze z koronkową koszulą, aksamitką pod szyją i… szklanką wypełnioną whisky.

W połowie listopada Olivia Wilde rozstała się ze swoim długoletnim narzeczonym Jasonem Sudeikisem. Aktorzy poznali się w 2011 roku w programie Saturday Night Live i byli parą przez dziewięć lat. Doczekali się dwojga dzieci – sześcioletniego Otisa i czteroletniej Daisy. Wilde znana jest z takich produkcji, jak Dr House, Wyścig z czasem, czy Wyścig.


Olivia Wilde - Critics' Choice Awards 2020

Olivia Wilde - Critics' Choice Awards 2020

Olivia Wilde – Vanity Fair Oscar Party 2018

Olivia Wilde – Vanity Fair Oscar Party 2018

Harry Styles

Harry Styles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×