Harry zabrał syna i przyleciał do Londynu? Tabloid chwali się dowodem – zdjęciem ze spotkania Archiego z Kate

Harry spędza święta w pałacu?

Harry spędza święta w pałacu?

Książę Harry nie wytrzymał i przyleciał do Londynu na święta? Tabloid pokazał zdjęcie na okładce. Przedstawia Kate i Archiego, albo raczej ma przedstawiać… Co budzi wątpliwości?

Mniej więcej dwa lata temu książę Harry powiedział przyjaciołom, że nie obchodzi go, czy kiedykolwiek jeszcze wróci do Anglii, ale z pewnością tęsknił za domem w ostatnich miesiącach. W szczególności w sezonie świątecznym w słonecznej Kalifornii odczuwa nostalgię, bo w porównaniu ze śniegiem, huczącymi kominkami i dobrymi staromodnymi brytyjskimi kolacjami, nowe miejsce zamieszkania staje się dużo mniej atrakcyjne.

Harry’emu ledwie wydaje się, że są Święta Bożego Narodzenia w Santa Barbara. Odkrył, że tęskni za Wielką Brytanią, co było mu trudno przyznać, biorąc pod uwagę co mówił przed rozpoczęciem nowego życia w Ameryce.

Osoba mająca kontakt z Harrym i jego żoną Meghan w Kalifornii, ujawnia, że ​​w ostatnich dniach książę przemyślał wszystko i poleciał do domu na Boże Narodzenie. Co donosi zagraniczna prasa?

Książę Harry z Archiem spędzą święta w Wielkiej Brytanii?

Mówi się, że czynnikiem motywującym Harry’go jest jego babcia. Ponieważ monarchini cierpi ostatnio z powodu złego stanu zdrowia, syn Karola zdaje sobie sprawę, że niestety może nie mieć zbyt wielu świąt Bożego Narodzenia przed sobą.

Oczywiście nikt z rodziny nie chce się nad tym zbytnio rozwodzić, ale w tym względzie narastają obawy. Harry mógł pokłócić się z większością rodziny, ale nadal jest bardzo blisko ze swoją babcią i chce odłożyć na bok cały dramat, aby być przy niej. Może żałować tego do końca życia, jeśli tego nie zrobi – czytamy w „New Idea”.

Dla rodziny królewskiej Boże Narodzenie oznacza, że ​​wszyscy – od najstarszych członków rodziny po prawnuki – udają się do Norfolk, gdzie zbierają się w Queen’s Sandringham Estate w wieczór wigilijny, a spotkanie kończy się w drugi dzień świąt.

To ulubiona pora roku królowej, biorąc pod uwagę, że ma całą rodzinę pod jednym dachem. Kiedyś dawała jej i księciu Filipowi okazję do refleksji nad dynastią, którą razem stworzyli, ale po jego odejściu na początku tego roku wszyscy wiedzą, że dla niej będzie zupełnie inaczej. Harry ma nadzieję, że jeśli wróci, może to jej pomóc. Królowa zawsze powtarzała, że ​​ze wszystkich swoich dzieci i wnuków to Harry odziedziczył bezczelne poczucie humoru Filipa.

Informator mówi, że Meghan nie była zadowolona z pomysłu, żeby wyruszyć za ocean, ale Harry chciał dać swoim dzieciom, dwuletniemu Archiemu i sześciomiesięcznej Lilibet, przedsmak swojego dzieciństwa. Podróż oznacza pierwsze Boże Narodzenie Archiego w Anglii.

Jeszcze nie jest wystarczająco zimno na gorącą czekoladę przy ogniu w Santa Barbara, a Harry myśli, że szczególnie Archie, biorąc pod uwagę, że jest wystarczająco dorosły, aby zrozumieć, co się dzieje, absolutnie to pokocha.

Na dowód tego, że Harry jest już w Anglii, tabloid pokazuje zdjęcia. Kate miała spotkać się z Archiem, który ledwie poznał dawno niewidzianą ciotkę. Fotografie jednak wyglądają na spreparowane i sprawiają wrażenie zrobionych z bliska w bardzo osobistej sytuacji w pałacu. Nie ma bowiem żadnych oficjalnych komunikatów, jakoby książę z synem wylądowali w Londynie.


Harry wrócił do Londynu na święta?

Harry wrócił do Londynu na święta?

Księżna Kate na okładce New Idea

Księżna Kate na okładce New Idea

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

 • Gość pisze:

  To jest zdjęcie z maja 2019 roku i to nie jest Louis

 • Gość pisze:

  Nie wierzę —– czasownik z NIE! się pisze tak kobito
  kurna , podstawówka !

 • Gość pisze:

  Baju, baju będzim w raju. A, no i oczywiście najważniejsza w tym wszystkim jest „nieoceniona” Kate, bo jakże by inaczej.

 • Izabela pisze:

  Niewierze że Harry przyleciał do Londynu z synem fotomontaż

 • Gość pisze:

  Ty się ortografii naucz, zanim zaczniesz pisać kolejne głupoty.

 • Gość pisze:

  Może wreszcie przyjdzie po tozum do głowy ta kobieta nie ma serca nie mx nic gorszego jak wybierać między żoną a rodziną hm zonę zawsze można zmienić a rodzina zawsze pozostaniez nami ta aktoreczka to jak pies ogrodnika sama nie mam to i ty nie będziesz miał

  • Gość pisze:

   Glupi komentarz

  • Gość pisze:

   Określenie pies ogrodnika pasuje do ciebie. Rety! Mało znana aktorka, do tego ma czarną matkę, a weszła do TAKIEJ rodziny. A ty bialutka po mamie Grażynie i tacie Januszu i żaden książę na taki skarb nie poleciał. Psia mać!

 • Kate pisze:

  Co za bzdury!

 • Gość pisze:

  No wreszcie jesli to prawda Hary jestes super chlopak Lubie cie nie daj sie tej zblazowanej ciemnoskurej .To ty jestes wartosciowy Facet mozesz wszystko Rozdzielila podzielila twoja rodzine brata babcie masz tylko jedna Kochaj ich i szanuj fajnego masz synka i coreczke dala ci zrobic drugie bys jej nie zostawil .

  • Do gościa pisze:

   Ona jest piękną kobietą i jej mąż jest szczęśliwy ,że z tej mieszanki są cudowne dzieci .

  • Goia pisze:

   „Drogi” Gościu, jesteś głupi jak but ale w jednym masz rację, Harry jest super facetem i dlatego stoi murem za swoją żoną i dziećmi bo teraz to oni są jego rodziną. Skoro wybrał ją na żonę to jest przy niej mimo przeciwności i tak postępuje prawdziwy mężczyzna.

  • Gosc pisze:

   Gościu napisz ciemnoskorej

  • Gość Felek pisze:

   Zanim zaczniesz pisać wróć do szkoły bo pisze się ciemnoskory

  • Gość pisze:

   Nie wierzę —– czasownik z NIE! się pisze tak kobito
   kurna , podstawówka !

 • Gość pisze:

  Nie ma co, wzięliście na tapetę naprawdę rzetelne źródło informacji. Pierwszy lepszy magazyn plotkarski opowiada bzdury, a wy w nie wierzycie. To nie żaden Archie jest na zdjęciu i nie było żadnego przyjazdu. W przeciwnym razie, ciekawe skąd by się wzięły te zdjęcia? Kate i Harry stanęli na środku ulicy, żeby ich wszyscy mogli sfotografować?

 • Ana pisze:

  Nikt nie broni małżonce towarzyszyć. Ale chyba tak wiele uczyniła by rozdzielić rodzinę że głupio teraz się pokazać.

 • Gość pisze:

  A żona zbiera bawełnę

 • Ala pisze:

  To oczywisty fotomontaże i bzdury wyssane z palca. Wszystkim tym, które piszą, że Harry „dobrze zrobił, że poleciał do babci, uwolnił się od czarownicy swojej żonki etc.”, życzę aby trafiły na takiego męża – maminsynka, co to nie potrafi odciąć pępowiny od matki czy babci. Wtedy dopiero polecą żale na wredne teściowe i na męża, który nie potrafi stanąć po ich stronie.

 • Gość. Halka pisze:

  Super tak powinien zrobić kochający wnuk

 • GośćJanka pisze:

  No i super. Wesołych Świąt !!!

 • Monika z Wrocka pisze:

  Nie będe nic pisać dzięki Bogu jest bliżej niż dalej mówię o Królowej

 • Gość pisze:

  ZNIES MONARCHIE!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Louis z kwiatkami na Dzień Matki.

 • Gośćmia pisze:

  To raczej fotomontaż.Książę jest podporządkowany tej swojej kiepskiej aktorce,i nie przyleciał by sam z jednym z dzieci

  • Edek pisze:

   Harry jest lojalny względem swojej żony, a nie babki jedną nogą na tamtym świecie.

 • Gość pisze:

  Jeśli to prawda to dobrze że przyleciał do babci na święta

 • Mira pisze:

  Mógłby to zrobić ale czy zrobił? Niedługo pewnie się okaże. Jeżeli to prawda to dobrze ze nie sam ale z synem. Może ta jego zonka doleci.

 • Ewa pisze:

  Żal chłopaka. Jednak było wiadomo, że Meghan jest nowoczesną kobietą i nie nadaje się do skostnialych struktur dworu. Harry jednak ma silne więzi z Babcią i rodziną, mimo że się wygłupił z tym wywiadem, to jednak powiedział dużo prawdy. Teraz będzie świecił oczami, ale miłość widać jest silniejsza. Co on ma wspólnego z Ameryką?