Harry Potter powraca! Będzie ósma część przygód słynnego czarodzieja! Znamy szczegóły

Ósma część Harry'ego Pottera

Ósma część Harry'ego Pottera

Ósma część przygód Harry’ego Pottera

Harry Potter to jedna z najpopularniejszych sag z zakresu fantasy. Kiedy w 1997 roku na półki księgarń trafiła pierwsza część przygód czarodzieja, cały świat oszalał. Od tego czasu niezmiennie trwa „potteromania”, a autorka J.K Rowling stworzyła w tym czasie kolejnych 6 części, które doczekały się ekranizacji.

Kiedy w kinach pojawiła się ta ostatnia – Harry Potter i Insygnia śmierci – wszyscy powoli oswajali się z myślą, że to koniec ery kultowego czarodzieja. Okazuje się, że magiczna przygoda będzie miała swoją kontynuację…

Data premiery 8 części przygód Harry’ego Pottera

W lecie ma się ukazać kolejna, ósma już część kultowej sagi. Dwutomowa książka J.K. Rowling ma się ukazać 31 lipca, a będzie nosić tytuł Harry Potter i przeklęte dziecko. Będzie to kontynuacja poprzednich części. Wydawnictwo zwraca uwagę, że nie będzie to klasyczna powieść, ale scenariusz do sztuki teatralnej, której premiera odbędzie się dzień wcześniej w Londynie.

Myślicie, że ta część także będzie miała swój finał na ekranach kin? Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy Harry’ego?

Zobacz: Jest pierwszy zwiastun filmu będącego kontynuacją  przygód Harry’ego Pottera

Harry

8 część przygód Harry’ego Pottera – data premiery

J. K. Rowling

J. K. Rowling pisze ósmą część Harry’ego Pottera


Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie mogę się doczekać kolejnej części! Obejrzałam już wszystkie oprócz Harry Potter i przeklęte dziecko! Sam tytuł brzmi bardzo ekscytująco.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×