Szukaj

A jednak wielkie pojednanie! Harry i William pogodzili się. Tabloid odsłania kulisy

Harry i William pogodzili się?

Harry i William pogodzili się?

Harry i William pogodzą się? Wszystkie najnowsze doniesienia wskazują na to, że doszło do pojednania skłóconych braci, jednak kulisy nie są zbyt optymistyczne.

William i Harry oddalili się od siebie, co bardzo martwi nie tylko ich rodzinę, ale także fanów monarchii. Kiedyś nierozłączni, obecnie nie potrafią dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Wydaje się, że wynurzenia młodszego z braci u Oprah Winfrey tylko wszystko zaogniły.

Minęło 386 dni, odkąd William i Harry ostatnio byli widziani publicznie razem. Teraz pojawiły się doniesienia, że się pogodzili.

Harry i William pogodzili się?

Przez niektóre tabloidy konflikt między synami Diany jest określany jako największe starcie w historii królewskiej. Zdaje się, że jest to mocno przesadzone stwierdzenie, bo owszem, bracia nie rozmawiają ze sobą i ich stosunki bardzo się ochłodziły, to jednak nie ma między nimi żadnej wojny.

Według informatorów Karol i Elżbieta II mieli już dość podziałów w rodzinie i naciskali na pojednanie. Harry planuje powrót do Wielkiej Brytanii na rozmowy kryzysowe na prośbę swojej babci, a póki co wszystkie rozmowy odbywają się przez internet.

Królowa chce raz na zawsze dotrzeć do sedna sprawy – wyjawia ktoś z pałacu.

Starszy syn Diany i Karola ma także niekoniecznie miłe doświadczenie w kontaktach z bratem. Po sławetnym wywiadzie u Oprah miał zadzwonić do Harry’ego razem z ojcem. Od razu następnego dnia w amerykańskiej śniadaniówce można było usłyszeć, że konwersacja nie była owocna. Nic dziwnego, że nie chce, żeby kolejne próby porozumienia stały się pożywką dla mediów, bo Gayle King najprawdopodobniej ujawniła szczegóły rozmowy za zgodą Sussexów.

O potrzebie publicznego roztrząsania rodzinnych problemów przez Meghan i Harry’ego, królewska ekspertka i autorka polskiego pochodzenia – Anna Pasternak, mówi:

To jest przerażające i całkowicie niedopuszczalne. Cała rodzina będzie się czuła zdemaskowana i bardzo niekomfortowo.

Bliscy przyjaciele twierdzą, że William był naprawdę zszokowany, gdy dowiedział się, że jego słynna rozmowa z Harrym trafiła na pierwsze strony gazet. Od tego czasu doradcy pałacowi zarządzili, że cała komunikacja królewska z Sussexami musi być wewnętrznie monitorowana.

Harry i Meghan zostali umieszczeni na liście osób wysokiego ryzyka, a rodzina została ostrzeżona, że ​​każda rozmowa, SMS-y i e-maile z parą lub ich współpracownikami będą nagrywane.

Nikt nie ma wątpliwości, że wszystko, co powiedzą, będzie na CBS z Gayle następnego ranka, więc podejmują dodatkowe środki ostrożności – mówi informator.

Ostatni raz królowa zwołała szczyt ze starszymi członkami rodziny królewskiej wkrótce po tym, jak Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z obowiązków. Czy więc wysiłki Elżbiety II w celu doprowadzenia do pojednania zakończyły się sukcesem? Jak twierdzi New Idea prawie pewne jest, że bracia się pogodzili, ale kulisy całej sprawy nie są zbyt optymistyczne.


Książę Harry i książę William pogodzili się

Książę Harry i książę William pogodzili się

thecambridgessussex_129181028_3354624374665270_8417439659527157673_n

Książę Harry i William 1992 r.

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 1994 r.

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 1993 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×