Pojawiły się nowe podejrzenia ws. śmierci księżnej Diany. Harry i William ekshumują zwłoki? Tabloid ujawnia kulisy

księżna Diana, Harry i William

księżna Diana, Harry i William

Harry i William ekshumują zwłoki swojej mamy, księżnej Diany? Dlaczego chcą drugi raz badać szczątki? Co donoszą zagraniczne tabloidy?

W lipcu tego roku księżna Diana świętowałaby swoje 60. urodziny. Matka Harry’ego i Williama była pierwszą żoną księcia Karola, a o młodziutkiej Dianie Spencer, jako kandydatce na małżonkę następcy tronu zrobiło się głośno w 1980 roku. Plotki potwierdziły się, a już w 29 lipca 1981 roku w katedrze św. Pawła w Londynie doszło do jednego z najgłośniejszych ślubów w historii monarchii. Małżeństwo jednak nie było udane. Na początku lat 90. w prasie ukazywały się kolejne artykuły, które opisywały rozpad relacji.

W 1992 roku małżonkowie ogłosili separację, a cztery lata później doszło do rozwodu. Diana zaczęła żyć na własnych zasadach. Po rozstaniu z Karolem ogromne zainteresowanie mediów nie przestało jej towarzyszyć, a paradoksalnie, chyba nawet wzrosło. W konsekwencji tego, kiedy księżna uciekała przed paparazzi w Paryżu w 1997 roku, doszło do wypadku samochodowego, w którym odniosła poważne obrażenia. Zmarła kilka godzin później na stole operacyjnym. Zdarzenie do dzisiaj wywołuje ogromne emocje, a teorii spiskowych na temat tego, że maczały w nim palce osoby trzecie, nie brakuje.

Od czasu do czasu media obiegają wieści, że także synowie Diany i Karola nie są w stanie pogodzić się z faktem, że ich mama zmarła w wyniku tragicznego wypadku. Tabloid donosi, że chcą powtórnej ekshumacji jej zwłok.

Czy Harry i William chcą po raz drugi ekshumować Dianę?

The Globe doniósł, że książę Harry i książę William potajemnie zaaranżowali ekshumację ciała ich matki, księżnej Diany, po raz drugi. Według artykułu nabrali podejrzeń, że jej śmierć mogła być morderstwem zleconym przez tych samych ludzi, którzy zmusili Meghan Markle do ucieczki z Wielkiej Brytanii.

Podobno Karol robi wszystko, co w jego mocy, aby powstrzymać swoich synów przed zbyt dokładnym przyglądaniem się wypadkowi. Według informatora zagroził, że odbierze synom przywileje, jeśli nie zastosują się do jego zalecenia. Magazyn spekuluje na temat popularnych teorii spiskowych, kładąc szczególny nacisk na jedną, która twierdzi, że stara gwardia pałacowa chciała, aby Diana została „zlikwidowana”, ponieważ była bardziej popularna niż jakikolwiek inny członek rodziny królewskiej.

Czy aby insynuacje magazyny nie posunęły się za daleko? Wszak bardzo popularnym tytułem nagłówków bulwarówek jest ten, który głosi, że sam księżą Karol nie jest bez winy, jeśli chodzi o tragiczne wydarzenia z Paryża. Nie ma także żadnych oficjalnych doniesień na temat tego, że Harry i William chcą ekshumacji.


Książę William w 1989 roku

Książę William w 1989 roku

Małgorzata Windsor i księżna Diana

Małgorzata Windsor i księżna Diana

księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×