Szukaj

Harry i Meghan zdobyli się na honorowy gest. Oddali Brytyjczykom miliony. Jest oficjalne oświadczenie

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Harry i Meghan właśnie udowodnili, że całkiem nieźle radzą sobie z finansami. Małżonkowie zwrócili do rządowej kasy Wielkiej Brytanii całkiem sporą sumę. 

Książę Harry i Meghan w marcu tego roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i razem z synem zamieszkali na wzgórzach Beverly Hills. Odkąd amerykańska celebrytka została żoną Harry’ego, to nie cieszy się on zbyt dobrą prasą. Małżeństwo nie zjednało sobie sympatii ani Brytyjczyków, ani Amerykanów. Kolorowa prasa cały czas donosi o kolejnych skandalach z udziałem Meghan, a nawet o tym, że złożyła ona dokumenty rozwodowe. Sussexowie chcieli uniknąć rozgłosu i życia na świeczniku, niestety ich decyzja odniosła zupełnie odwrotny skutek.

Każdy ich krok jest szeroko komentowany przez wszystkie największe tabloidy. Zakochani wobec wszystkich tych doniesień nie pozostają obojętni i już jakiś czas temu wystosowali oficjalny list do wszystkich największych redakcji, informując o zaprzestaniu jakiejkolwiek współpracy. Małżeństwo wytoczyło też kilka procesów, w których walczy z kolorową prasą o swoje dobre imię. Sussexowie są bardzo zdeterminowani w batalii o swoją prywatność.

Jednym zamierzeń małżonków było także rozpoczęcie życia na własny rachunek. Chociaż przez jakiś czas tabloidy donosiły, że nie radzą sobie oni finansowo, to ostatnie informacje zupełnie temu przeczą.

Harry i Meghan zwrócili pieniądze do Wielkiej Brytanii

Książę Harry i Meghan Markle zwrócili 2,4 miliona funtów z pieniędzy podatników wydanych na renowację ich domu w Windsorze –  Frogmore Cottage.
Rzecznik Księcia i Księżnej Sussex wydał w poniedziałek następujące oświadczenie:

Do Grantu Suwerennego wpłynął datek od księcia Sussexu. Pieniądze te, zgodnie z pierwotną propozycją księcia Harry’ego, w pełni pokryły niezbędne koszty renowacji Frogmore Cottage. Własność Jej Królewskiej Mości, pozostanie brytyjską rezydencją księcia i jego rodziny.

Rezydencka przeszła gruntowny remont w 2019 roku. Została ona przekształcona z pojedynczych apartamentów, na dom rodzinny dla Harry’ego, Meghan i ich syna Archiego.

Widać, że małżonkowie całkiem nieźle radzą sobie z niezależnością finansową. Świadczyć może o tym, chociażby kontrakt, który ostatnio podpisali z platformą Netflix. Harry i jego żona założyli własną firmę i będą zajmowali się produkcją filmów fabularnych, dokumentalnych i programów dla dzieci.


Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×