Harry i Meghan szykują prawdziwą bombę. Po tym wywiadzie rodzina królewska już się nie pozbiera. Wypłynęły szczegóły

Harry i Meghan szykują bombę

Harry i Meghan szykują bombę

Harry i Meghan szykują prawdziwą bombę. Po tym co zrobią, rodzina królewska już nigdy im nie wybaczy.

Po kilku spokojnych miesiącach bez sensacji ze strony księcia i księżnej Sussex łatwo byłoby pomyśleć, że Windsorowie mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Nic bardziej mylnego, raczej muszą przygotować się na najbardziej szokujące jak dotąd wystąpienie pary. Co donosi New Idea?

Harry i Meghan szykują prawdziwą bombę

Pod koniec zeszłego miesiąca pojawiły się informacje, że książę Harry i Meghan Markle planują nową rozmowę z Oprah Winfrey. Zostali nawet sfotografowani podczas wizyty w domu amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej. Spotkanie odbyło się po rozczarowującej wycieczce pary do Wielkiej Brytanii na długi weekend jubileuszowy, a także w momencie, gdy ich seria Netflix i wspomnienia syna Karola i Diany mają zostać wydane lada dzień, co musi zwiększyć rozgłos.

Królewski ekspert, Phil Dampier, ujawnia wyłącznie New Idea, że nawet groźba ujawnienia dalszych szczegółów rodzinnych byłaby całkowitą katastrofą dla pary, jeśli chcą mieć jakąkolwiek nadzieję na naprawienie swoich relacji z rodziną królewską.

Nie mogę wyobrazić sobie, że Karol lub William znów im zaufają — mówi Phil o ojcu i starszym bracie Harry’ego – Jeśli Harry i Meghan zrobią jeszcze raz to wszystko, oznacza to koniec ich relacji z monarchią – nie tylko z instytucją, ale także z krewnymi.

Magazyn podaje też, że Sussexowie tak źle wspominają pobyt na Wyspach, że przestali kalkulowć –  książę został wygwizdany przez tłum w Londynie, kiedy on i jego żona uczestniczyli w nabożeństwie Dziękczynienia w katedrze św. Pawła, został zignorowany przez swojego starszego brata, który był kiedyś jego najlepszym przyjacielem.

William mu po prostu nie ufa – wyjaśnia Phil – Martwi się, że wszystko, co powie prywatnie, trafi do prasy w ciągu kilku dni, a nawet godzin.

Ekspert podkreślił, że królowa, zapraszając parę na swój jubileusz, podała im gałązkę oliwną, ale teraz to od nich zależy, jak rozegrają wszystko. Jeśli zdecydują się na kolejne publiczne pranie brudów, to już wiadomo, że nie ma dla nich powrotu. Są także obawy, że Meghan i Harry szykują taką bombę, że Windsorowie się nie pozbierają…


Harry i Meghan szykują bombę

Harry i Meghan szykują bombę

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czyli w tytule „Harry i Meghan szykują prawdziwą bombę. Po tym co zrobią, rodzina królewska już nigdy im nie wybaczy.”

  … a w treści same gdybania, spekulacje, prxyyszczenia „ekspertów”, i hejt się kręci, nawiedzone karyny mają okazję gniic ich dalej, Jastrzębskiej klików przybywa, a że kosztem szczucia na Bogu ducha winnych ludzi, to szczegół, prawda?

  • Gość pisze:

   Jakby wcześniej nie naklamali to nie byłoby kolejnych artykułów na ten temat.
   Niech ich zaszczuja na dobre, nikt po nich płakać nie będzie 🙂

 • Gość pisze:

  Królowa i Karol oraz cała rodzina królewska powinna ich się wyrzec. Niech piszą co chcą z tego żyją srając na rodzinę królewską.Meghan nie szanuje rodziny swojej i tym bardziej Harrego rodzinę. Harry Harry obudź się będziesz powinni wysłać ich na bezludna wyspę .

 • Gość pisze:

  Rodzina powinna pozbawić wszystkich tytułów Harrego i Meghan oraz dzieci .,żeby zostali zniczym. Oni się nigdy nie zmienią.Karol powinien zrobić coś z tym. Wychował Harrego i ma podziękowanie,zero szacunku i serca dla rodziny ma. Meghan nie ma serca dla rodziny i nie będzie mieć dla nikogo. Dziwię się Harremu kiedyś zapłacze jak będzie za późno.

  • Gość pisze:

   Racja , pogonić . Zła ta pliszka która własne gniazdo kala

  • Gość pisze:

   Rodzina królewska ma guzik do powiedzenia w kwestii tytułów, tylko brytyjski parlament może je odebrać i to tylko w wyjątkowych przypadkach np. za próbę zamachu stanu.

 • Maja pisze:

  Szkoda go

 • Gość pisze:

  Pojechali do Oprah, której nie było w domu, bo właśnie żegnała ojce, który umierał. Wszystko co robi ta para jest szemrane i podejrzane. Żerują na jego rodzinie jak pasożyty.

 • Gość pisze:

  Jedna bomba już była i wybuchla im w rękach. Następne kłamstwa i narzekania ostatecznie ich pogrąża

 • Gość pisze:

  dokładnie

 • Gość pisze:

  Zrobia DNA to guzik dostanie 😁

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×