Jest odpowiedź Meghan i Harry’ego na skandal z nowym portretem rodziny królewskiej. Opublikowali swoją sesję zdjęciową!

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry nie dają o sobie zapomnieć prasie. Jak zachowali się po tym, gdy rodzina królewska została skrytykowana za oficjalny portret? Zamieścili własną sesję zdjęciową.

Meghan Markle i książę Harry na samym początku swojego związku aktywnie pracowali na rzecz korony. Niemal trzy lata temu postanowili jednak raz na zawsze zrezygnować z pełnionych funkcji w monarchii i podjęli decyzję o rozpoczęciu życia na własny rachunek. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, z której wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Los Angeles okazało się ich nowym domem.

Przez długi czas po swojej przeprowadzce stronili od tabloidów, wywiadów i publicznych wystąpień. Dopiero z czasem zaczęli mówić o powodach odejścia z monarchii, a po roku udzielili obszernego wywiadu Oprah Winfrey, w którym nie szczędzili słów krytyki pod adresem pozostałych członków rodu Windsorów. Meghan poruszyła temat rasizmu i depresji, a jej mąż zdradził, że z ojcem, czyli obecnym królem Wielkiej Brytanii, nie rozmawia już od dawna.

Zdawało się, że po śmierci królowej Elżbiety II rodzina chociaż na kilka dni się zjednoczyła. Sussexowie ramię w ramię z księciem Williamem i jego żoną Kate spotykali się z opłakującymi monarchinię Brytyjczykami.

Meghan i Harry opublikowali wspólny portret

Kilka dni temu do sieci trafił nowy oficjalny portret rodziny królewskiej. Na zdjęciu zamieszczonym na koncie na Instagramie należącym do royalsów, pojawiła się fotografia króla Karola III, jego żony królowej Camilli, księcia Williama i księżnej Kate. Kadr w żałobnych strojach został zrobiony 18 września, czyli na dzień przed pogrzebem królowej Elżbiety II.

Internautom nie spodobało się to, co zobaczyli na zdjęciu, czyli szeroko uśmiechnięte twarze członków rodziny królewskiej. Pod postem pojawiła się masa komentarzy z ostrą krytyką.

Zdaje się, że wszystko dotarło do Meghan i Harry’ego, którzy również wzorem najbliższej rodziny podzielili się nowym portretem. Fotograf Misan Harriman opublikował na swoim koncie w social mediach ujęcie, które zrobił Sussexom tuż przed rozpoczęciem One Young World Summit na początku września.

Na fotografii widzimy małżonków trzymających się za ręce. Księżna ma na sobie czerwone eleganckie spodnie i koszulę w tym samym kolorze, a Harry granatowy garnitur i białą koszulę.

Powyższy kadr internautom skojarzył się ze słynną okładką Time z udziałem pary. Po raz kolejny bowiem to Meghan jest na pierwszym planie.

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Kolejny kadr przedstawia natomiast Sussexów w czarno-białej odsłonie, co według internautów ma nawiązywać do uszanowania pamięci niedawno zmarłej królowej, a tym samym jest ripostą na skrytykowane zdjęcie pozostałych członków rodu.

Myślicie, że najnowsze zdjęcia Meghan i Harry’ego są odpowiedzią na krytykowany portret rodziny królewskiej? Czy to zwykły przypadek, że akurat w tym samym czasie ujęcia ujrzały światło dzienne?


Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Sabina pisze:

  Zawistna Meghan,bo nie tego brata poślubiła ,nie będzie królowa to robi wszystko aby być królowa brukowców .Zniszczyła Harrego i manipuluje.Kompleksy

 • Matka pisze:

  Megam to bezwzgledna kobieta.

 • Gość WIKI pisze:

  I to Karol mówi o chęci pojednania rodziny i o miłości do obu synów. To co pokazał w czasie uroczystości pogrzebowych, kiedy pozbawił Harrego munduru, który mu się należał też chyba nie było pokazaniem uczuć. To że William jest następcą tronu, jest faktem i wszyscy o tym wiedzą, ale Karol zapomina najwyraźniej, że Harry to też jego syn. Meghan i Harry na swoim zdjęciu wyglądają wspaniale. Nie muszą się wysilać na uśmiechy, bo z daleka widać jacy są szczęśliwi, jak o siebie dbają i wspierają mimo,że są z każdej strony oblewani wszystkim co najgorsze. Oni to przetrwają dzięki uczuciu które ich łączy. Czy ta czwórka przetrwa to się okaże. Nie życzę źle ani jednym , ani drugim.

  • Gość pisze:

   Pojednanie tak, ale dorosły człowiek jakim jest Harry powinien najpierw przeprosić za oszczerstwa.
   Trudno kochać syna, który tak się zachowuje.
   Takie samo zdjęcie mieli Wallis i Edward, czyli pierwsza para psychopatka i słaby umysłowo

  • Gość pisze:

   Jak kurde mu „się należał”? Sam z niego zrezygnował. Harry opluwa w wywiadach swoja rodzinę, nie potrafi sprzeciwić się żonie i stanąć w obronie ojca, brata i rodziny brata, żeby przynajmniej ich publicznie nie ujeżdżać. Na zdjęciu znowu trzyma „mamusię” za paluszek. Nie widać tam nic oprócz traumy i zaburzeń.

  • Gość pisze:

   Harry nie opluwa tylko opowiada jak jest rzeczywistość w rodzinie. Prawdę nazywacie opluwaniem. Rozumiem, że większość, która ma za pazurami preferuje zamiatanie wszystkiego pod dywan. Dlaczego ktoś nie może mówić o swoich bolączkach? Dlatego, że obłudnicy nie chcą słyszeć prawdy, którą nazywają opluwaniem. Nie wiadomo czy Harry i Megan, (Andrzej……)William i Kate i oni przetrwają, ale romans Williama, Karola jest zamiatany pod dywan i to jest lojalność, której oczekują obłudnicy i nazywają jednością w rodzinie. Dziwne nie jest, że świat jest, jaki jest, a obłudnicy najbardziej na niego narzekają.

  • Gość pisze:

   Jakoś zanim pojawiła się meg Harry był w tej rodzinie szczęśliwy, miał dobre relacje z bratem, miał przyjaciół. I nagle pojawia się podstarzala psychopatka sklocona z własną rodzina i okazuje się, że Harry był nieszczęśliwy, rodzina zła, przyjaciele źli.
   Przecież to książkowy model działania psychopaty, który odseparowuje ofiare od bliskich.
   Jego jedyna bolączką i problemem jest to co nazywa żoną. Pozbędzie się meg i świat od razu wypieknieje.
   Karol miał zdaje się jeden romans, z obecną żona.
   A plotki na temat rzekomych romansów Williama to dzieło meg.

 • Gość pisze:

  Piękna szczęśliwa para,maja śliczne dzieci,brawo za to ,ze wyrwali się z tej skostniałej rodziny.

  • Gość pisze:

   Ani piękni ani szczęśliwi. Szczęśliwi ludzie nie bywają skloceni ze wszystkimi, nie narzekają, nie udają ofiar.
   A o ich dzieciach z pewnością nie można powiedzieć tego, że są śliczne.

  • Gość pisze:

   Ale kasę chcą od tej skostniałej rodziny. Zastanów się co piszesz.

 • Gosc1 pisze:

  Odeszli od obowiązków i rodziny to czego się spodziewaja

 • Gość pisze:

  Co się przyczepiliscie Mégan popatrzycie na Karola który zdradzał żonę w końcu ją wykończył dla mnie on jest po prostu paskudny z charakteru z urody jakim on jest ojcem kiedy wykańcza syna Harrego psychicznie

  • Gość pisze:

   To Harry wykancza ojca psychicznie. Babcie i dziadka już wykonczyl.
   Akurat z wyglądu to Harry jest podobny do Karola, ale jest też głupcem więc pozwala psychopatce sobą manipulować

  • Gość pisze:

   Co się do Karola Przyczepiłaś? Popatrz na Meghan, która nie daje rojalsom spokoju. Toksyczna psychopatka, która wykańcza rodzinę swojego męża psychicznie, a piesek Harry tylko macha ogonem…

  • Gośćenia pisze:

   Prawda. On jest wstrętny.

  • Gość pisze:

   Karol nie wykończył Diany. Ona sama tak manipulowała paparazzi, ze w końcu zginęła.

 • Gość pisze:

  Ona wygląda jak psychopatka, która niewątpliwie jest.
  Naprawdę wydaje się jej, że jest kimś ważnym?
  Na royalinstablog jest piękne podsumowanie tych fotek

 • Gość pisze:

  Oczywiście, że to nie przypadek. Stalkują jego rodzinę od dawna. Przy każdej okazji, przy każdej rocznicy, wydarzeniu charytatywnym, evencie, któryś z ich przydupasów albo oni sami próbują zepsuć atmosferę jakimś skandalem, plotą albo fotą… To są chorzy ludzie. Chorzy na władzę i pieniądze. Powinni ich jak najszybciej pozbawić tytułów i się od nich odciąć.

  • Gość pisze:

   Ty jesteś chory. Wymyślasz jakieś bajki i powielasz bezmyslny hejt.

  • Gość pisze:

   To prawda. Oni mają obsesję na punkcie rojalsów. Niby odeszli, a ciągle udają, że są jednymi z nich i jednocześnie ich gnębią.

  • Gość pisze:

   Nic dziwnego, w końcu sami bez royalsów są niczym. Ot, dwoje 40 latków bez inteligencji, talentu, osiagniec i wyglądu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×