Szukaj

Harry i Meghan wciąż prowadzą królewskie życie. Codziennie na ochronę wydają ciężkie pieniądze

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle bardzo cenią sobie swoją prywatność. Małżeństwo zdecydowało się na wynajęcie profesjonalnej firmy ochroniarskiej. Za każdy dzień płacą krocie.

Książę Harry i Meghan w marcu tego roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i razem z synem zamieszkali na wzgórzach Beverly Hills. Odkąd amerykańska celebrytka została żoną Harry’ego, to nie cieszy się on zbyt dobrą prasą. Małżeństwo nie zjednało sobie sympatii ani Brytyjczyków, ani Amerykanów. Kolorowa prasa cały czas donosi o kolejnych skandalach z udziałem Meghan, a nawet o tym, że złożyła ona dokumenty rozwodowe.

Każdy ich krok jest szeroko komentowany przez wszystkie największe tabloidy. Zakochani wobec wszystkich tych doniesień nie pozostają obojętni i już jakiś czas temu wystosowali oficjalny list do wszystkich największych redakcji, informując o zaprzestaniu jakiejkolwiek współpracy. Małżeństwo wytoczyło też kilka procesów, w których walczy z kolorową prasą o swoje dobre imię. Sussexowie są bardzo zdeterminowani w batalii o swoją prywatność.

Jakiś czas temu portal Daily Best informował, że nad domem Harry’ego i Meghan pojawiły się drony, których oni bardzo się obawiają. Podobno jest to odpowiedź wszędobylskich reporterów na ekrany, które małżeństwo zamontowało dookoła swojej posiadłości, aby uniemożliwić paparazzim zrobienie im zdjęć w tradycyjny sposób. Niestety z pomocą fotografom przyszły nowoczesne technologie, które pokonały wszystkie zabezpieczenia zastosowane przez Harry’ego i jego żonę.

Harry i Meghan wynajęli nową ochronę. Płacą za nią majątek

W trosce o spokój swój i małego Archiego małżeństwo zdecydowało się wynająć firmę ochroniarską, która zadba o ich bezpieczeństwo. Z ich usług korzystają również inne znane osoby, między innymi Tom Hanks i Jeff Bezos. Ochroniarzy, którzy nie odstępują księcia i jego żony nawet na krok osobiście wybrał dla nich właściciel całej firmy, który wcześniej był szefem ochrony prezydenta Ronalda Regana. Za obecność ochroniarzy każdego dnia muszą zapłacić aż 7 tysięcy funtów.

Trzeba przyznać, że Harry i Meghan bardzo cenią sobie swoją prywatność i są w stanie zapłacić każdą kwotę za swój spokój.


Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×