Szukaj

Oscary 2020: Największa niespodzianka wyciekła do mediów! Chodzi o księcia Harry’ego i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle – Oscary 2020

Książę Harry i Meghan Markle – Oscary 2020

Oscary 2020: Książę Harry i Meghan Marle pojawią się na gali? Para dostała propozycję wręczenia nagrody w najważniejszej kategorii. Czy skorzystają z zaproszenia i pojawią się na rozdaniu? 

Oscary 2020 odbędą się już 9 lutego 2020 w Dolby Theatre w Hollywood. Według najnowszych doniesień książę Harry oraz Meghan Markle dostali propozycję pojawienia się na czerwonym dywanie. Mieliby wziąć udział w wydarzeniu i wręczyć nagrodę w najważniejszej kategorii, bo za najlepszy film. Czy przystali na tę propozycję?

Harry i Meghan na rozdaniu Oscarów 2020

Według królewskiej korespondentki Emily Nash, propozycja wzięcia udziału w tym wydarzeniu miała miejsce, jednak książę i księżna ją odrzucili. Harry i Meghan nie wezmą udziału w rozdaniu Oscarów 2020, podaje na swoim kanale Emily.

Decyzja ta sprawiła ogromny zawód organizatorom. Szczególnie że nie byłoby to pierwsze wydarzenie filmowe, w którym brali udział. Harry i Meghan pojawili się już bowiem na premierze Króla Lwa. Było to w lipcu 2019. Obok pary królewskiej pojawiła się także gwiazda muzyki, Beyonce, która nominowana jest do Oscara za najlepszą piosenkę (Spirit). Kobiety wymieniły wtedy serdecznie uściski.

Pierwsze wyjście Harry’ego i Meghan

Pierwsze oficjalne wyjście królewskie miało już miejsce w czwartek. Było to spotkanie dla giganta bankowego JP Morgan w Miami. Książę Harry został poproszony o wygłoszenie przemówienia. Mimo że rzeczniczka Sussexes nie skomentowała ich prywatnego harmonogramu to magazyn Hello! potwierdził, że para uczestniczyła w zgromadzeniu w Miami.

My również żałujemy, że para Sussex nie pojawi się na czerwonym dywanie. Z ogromną przyjemnością byśmy to zobaczyli.


beyonce

Beyonce zażenowana zachowaniem Meghan Markle?

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×