Harry i Meghan na drugą rocznicę ślubu przygotowali bardzo smaczoną kolację. Czym wznosili toast?

Meghan Markle urodziła? Książę Harry ojcem?

Meghan Markle urodziła? Książę Harry ojcem?

Para najsłynniejszych "uciekinierów" naszych czasów właśnie obchodziła swoją drugą rocznicę ślubu. Meghan Markle i książę Harry spędzili romantyczny wieczór w wartej 15 milionów funtów posiadłości. Jakie dania wylądowały na ich stole?

W marcu ksiażę Harry i jego żona prosto z Vancouver udali się do Los Angeles, które wybrali na swoje nowe miejsce zamieszkania. To pozwala przypuszczać, że Meghan rzeczywiście zamierza wrócić do filmowego biznesu, dlatego wybrała Hollywood. Jeśli tak, to nie dziwi fakt, że rzekomo namawiała swojego książęcego małżonka do porzucenia królewskiego dworu. Elżbieta na pewno nie zgodziłaby się na łączenie kariery filmowej z obowiązkami księżnej Sussexu. Tajemnicą poliszynela jest, że zawód aktorski nigdy nie był wysoko ceniony na królewskich dworach. Choć same aktorki, owszem, lubiano.

Para wynajęła w Los Angeles warty 15 milionów funtów dom, należący do aktora, Tylera Perry’ego, w Beverly Ridge Estate. To ogrodzone i monitorowane osiedle luksusowych rezydencji położone na grzbiecie wzgórza nad północną częścią Kanionu Franklina. Blisko stąd do największych i legendarnych studiów Universalu, Warnera, czy Disneya. To właśnie w tej posiadłości książęca para świętowała drugą rocznicę ślubu 19 maja.

Jak Harry i Meghan świętowali drugą rocznicę ślubu?

Jak donosi Harper’s Bazaar, ten szczególny dzień książę Harry i Meghan Markle spędzili razem z synkiem Archim, który niedawno skończył roczek. Książęta raczyli się bardzo popularną w południowej Kalifornii meksykańską kuchnią, z przyjemnością popijając posiłki margaritami.

Wymienili się także tradycyjnymi podarkami z okazji bawełnianych godów – donosi magazyn.

Rok temu, z okazji pierwszej rocznicy ślubu, zwanej papierową, książęca para ujawniła niepublikowane wcześniej zdjęcia z ich bajkowego ślubu w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Książę obdarował wtedy Meghan wspaniałym pierścionkiem. Całkiem niedawno natomiast ujawniono, że księżna Sussexu przygotowała dla Harry’ego specjalny prezent na papierową rocznicę. Jako znakomita kaligrafka, własnoręcznie spisała ich przysięgi małżeńskie i oprawiła w ramkę.

Życzymy słynnym „uciekinierom” dużo szczęścia.


Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Harry i Meghan przed ślubem - nowe zdjęcia

Harry i Meghan przed ślubem - nowe zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×