Szukaj

Meghan na drugą rocznicę ślubu dostała od Harry’ego bardzo oryginalny prezent. Romantycznie jak w filmie

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Harry w dniu drugiej rocznicy zaskoczył Meghan tak samo jak w 2017 roku, gdy padł na kolana z bukietem kwiatów, wręczając jej pierścionek zaręczynowy. Prawdziwy z niego romantyk.

Harry i Meghan 19 maja obchodzili drugą rocznicę swojego ślubu. Przez ten czas w ich życiu wydarzyło się bardzo dużo. Para nie tylko musiała walczyć z hejtem, jaki po ogłoszeniu zaręczyn spadł na przyszłą żonę Harry’ego, ale również z niechęcią rodziny królewskiej wobec Markle. Nie od dzisiaj wiadomo, że księżna Sussexu nie była wymarzoną wybranką na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II. Po ponad roku obecności na królewskim dworze młode małżeństwo zrezygnowała z pełnienia wyznaczonych im obowiązków.

Zakochani wyprowadzili się do Los Angeles, by tam z dala od tabloidów, blasku fleszy i królewskiej etykiety rozpocząć życie na własny rachunek. Jednocześnie zaznaczyli, że nadal zamierzają wychowywać swojego syna Archiego w duchu królewskiej tradycji, oraz wspierać królową we wszystkich jej działaniach. Zadeklarowali także, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, będą dzielić swój czas pomiędzy USA a Europą.

Co Meghan dostała od Harry’ego na drugą rocznicę ślubu?

Ostatnie miesiące w życiu Meghan i Harry’ego upłynęły już znacznie spokojniej. Małżonkowie oficjalnie odcięli się od doniesień tabloidów, które pisały na ich temat krzywdzącą nieprawdę. Po opuszczeniu murów pałacu postanowili oddać się działalności charytatywnej oraz wspomóc seniorów podczas pandemii, rozwożąc posiłki do najbardziej potrzebujących.

Maj jest w ich życiu wyjątkowym miesiącem. Najpierw świętowali pierwsze urodziny synka, a zaledwie kilka dni później swoją drugą rocznicę ślubu. Para postanowiła obdarować się nawzajem wyjątkowymi prezentami. Jak informuje US Weekly, Meghan wykorzystała zdolności kaligraficzne i wykonała dla męża własnoręcznie robioną kartkę, na której zapisała swoje miłosne wyznanie, natomiast Harry poszedł o krok dalej.

Meghan zaprojektowała kartkę dla Harry’ego i ręcznie napisała piękną, sentymentalną wiadomość wyrażającą jej miłości do niego. Harry zaskoczył ją ogromnym, oszałamiającym bukietem róż i pierścionkiem, który bardzo jej się spodobał – czytamy w US Weekly.

Kochający mąż w drugą rocznicę ślubu postanowił odtworzyć scenę ich zaręczyn. Harry padł na kolana i wręczył Meghan kolejny pierścionek.

Przypomnijmy, że obdarowywanie biżuterią jest poniekąd już tradycją w ich związku. Na kilka dni przed ślubem księżna dostała od przyszłego męża wielki pierścień z akwamaryną, który niegdyś należał do jego matki – księżnej Diany. Również z okazji narodzin syna na palcu Meghan pojawił się tak zwany promise ring, czyli obrączka wysadzana diamentowymi cyrkoniami.

 


Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×