Szukaj

Harry Brant nie żyje. Zmarł 24-letni syn miliardera i supermodelki

Harry Brant nie żyje

Harry Brant nie żyje

Harry Brant nie żyje. Zmarł syn legendarnej modelki znanej z teledysków Guns'n'Roses. Rodzina poinformowała o śmierci modela, przesyłając do mediów oficjalne oświadczenie. Miał 24 lata.

Zmarł Harry Brant. Nie żyje syn supermodelki, gwiazdy teledysków Guns’n’Roses, Stephanie Seymour i znanego biznesmena Petera Branta był częstym bywalcem nowojorskich salonów. 24-latek zmarł w poniedziałek. Jego rodzice, aby uniknąć plotek, przesłali oficjalne oświadczenie do redakcji magazynu New York Times.

Już na zawsze zostaniemy pogrążeni w smutku, wiedząc, że jego życie zostało przerwane przez tę wyniszczającą chorobę. Harry wiele osiągnął w ciągu 24 lat, ale nigdy nie będziemy mieli okazji zobaczyć, co jeszcze mógł zrobić. Był nie tylko naszym synem, ale również wspaniałym bratem, kochającym wnukiem, ulubionym wujkiem i troskliwym przyjacielem. Był twórczą, kochającą i silną duszą, która wniosła światło do serc tak wielu ludzi. Był naprawdę piękną osobą wewnątrz i na zewnątrz – napisała rodzina Harry’ego do redakcji „New York Times”

Harry Brant nie żyje. Przyczyny śmierci syna Stephanie Seymour

Pogrążona w żałobie rodzina przesłała też wyjaśnienie do magazynu The Post, w którym poinformowała o przyczynie śmierci Harry’ego Branta:

Z ogromnym smutkiem musimy was poinformować, że nasz ukochany syn Harry Brant przegrał swoją walkę z nałogiem i umarł na skutek przypadkowego przedawkowania leków na receptę. Nasze serca są rozbite na miliony kawałków. Nigdy się nie pogodzimy z tym, że życie Harry’ego zostało tak brutalnie ukrócone przez tę straszliwą chorobę. Prosimy, abyście uszanowali prywatność naszej rodziny, kiedy będziemy opłakiwać utratę naszego pięknego chłopca – czytamy

Rodzina pisze o przedawkowaniu leków na receptę. Harry od wielu lat zmagał się z depresją i uzależnieniem od narkotyków. Za kilka dni miał się udać na kolejny odwyk. Z uzależnieniem od alkoholu i leków walczyła kilka lat temu również jego matka. Jej jednak udało się wygrać z nałogiem po tym, jak mąż zagroził rozwodem i oskarżył o to, że jest nieodpowiedzialną matką.

Kim był Harry Brant?

Harry Brant, podobnie jak jego matka, zaczął robić karierę w show-biznesie. Był modelem, który wystąpił na okładce włoskiego Vogue’a i w kampanii Balmain. Już jako nastolatek pisał dla magazynu Interview, którego właścicielem był jego ojciec. Razem ze starszym bratem stworzył własną kolekcję kosmetyków dla marki MAC.


Harry Brant

Harry Brant

Harry Brant

Harry Brant

Harry Brant

Harry Brant

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×